REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marvel atakuje: nowe spoty „Avengersów”, pierwszy opis „Captain America: Civil War” i masa plotek

Mamy dla was mnóstwo świeżego materiału związanego z filmowym uniwersum Marvela. Poniżej pokazujemy nowe reklamy nadchodzącego filmu „Avengers: Age of Ultron”. Dalej znajdziecie pierwszy oficjalny opis scenariusza „Captain America: Civil War”. Na koniec zostawiliśmy sobie plotki, które tyczą się wszystkich nadchodzących filmowych produkcji Marvela. No to do dzieła:

23.03.2015
10:36
Marvel atakuje: nowe spoty „Avengersów”, pierwszy opis „Captain America: Civil War” i masa plotek
REKLAMA

Do sieci trafiły już nowe reklamy nadchodzącej super-produkcji. Pierwszy i drugi spot składają się na mnóstwo nieopublikowanego nigdy wcześniej materiału. Thor odbijający tarczę Kapitana Ameryki jak piłkę do baseballa? Iron-Man jako nieformalny lider Avengersów? Proszę bardzo, jest tutaj wszystko, aby podgrzać atmosferę przed kinową premierą „Avengers: Age of Ultron”:

REKLAMA


Jeszcze bardziej niż na „Avengers: Age of Ultron” czekam na „Captain America: Civil War”. Marvel opublikował już pierwszy opis filmu.

Zarys scenariusza dostał każdy aktor który pojawi się w filmie z Kapitanem Ameryką. Jak można przeczytać w oficjalnym dokumencie:

„Po wydarzeniach z Age of Ultron rządy wielu państw podjęły wspólną decyzję o zaakceptowaniu nowego prawa. Zgodnie z nim super-bohaterowie zostają zobowiązani do poddania się kontroli i legalizacji działalności. Nowy porządek podzielił drużynę Avengersów na dwie strony dowodzone przez Iron Mana oraz Kapitana Amerykę. Wśród byłych sojuszników dojdzie do starcia na epicką skalę.”

avengers age of ultron 3

Dostaliśmy zatem oficjalne potwierdzenie, że filmowe „Civil War” nie będzie się różnić założeniami od wydarzenia z komiksów. Co więcej, to właśnie „Captain America: Civil War” zostanie pierwszą kinową produkcją w której zobaczymy całkowicie nowego Spider-Mana. Wielu twierdzi, że Człowiek-Pająk pojawi się jeszcze w sekretnej scenie po zakończeniu „Age of Ultron”. Ma na to wskazywać obecność kompozytora muzyki do filmów z Peterem Parkerem na plakacie promującym nowych „Avengersów”.

Najwyższy czas przejść do plotek. Pamiętaj, że czytasz na własną odpowiedzialność.

Po pierwsze – zdaniem redakcji Bleeding Cool w filmowym „Captain America: Civil War” pojawi się znacznie więcej super-bohaterów niż sądzimy. Dotychczas potwierdzeni herosi to Kapitan Ameryka (kto by przypuszczał) Czarna Wdowa, Iron Man, Falcon, Hawkeye oraz debiutujący Czarną Panterę. Opierając się na spoilerach to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Innymi postaciami pojawiającymi się na planie mają być Hulk, Scarlet Witch, Thor, War Machine, Wasp (?!) oraz… czternastoletni Peter Parker. Ten sam, który lada moment zostanie Spider-Manem. Przyznam, że tego się nie spodziewałem. Chyba większość z nas oczekiwała młodego Parkera, ale nie aż tak młodego. Z drugiej strony wiek już teraz zaczyna być problemem dla takich aktorów jak Downey Junior. Czyżby Marvel do spółki z Sony Pictures planowali stworzyć kinowego herosa na długie lata?

avengers age of ultron xx
REKLAMA

W powiększonej obsadzie „Captain America: Civil War” nie ma brata Scarlet Witch – Quicksilvera. Opierając się na plotkach Bleeding Cool ten nie przeżyje filmu „Avengers: Age of Ultron”. Z pomniejszych doniesień warto dodać, że w filmie „Ant-Man” również pojawi się inny super-bohater. Scotta Langa ma wspierać Falcon.

Jestem podekscytowany. Polska premiera „Avengers: Age of Ultron” będzie miała miejsce już 7 maja 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA