REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marvel może nakręcić nawet cztery filmy o Spidermanie

Trzy lub cztery filmy - tyle chce wycisnąć z postaci Spider-Mana Marvel, który nowe widowiska będzie realizował wspólnie z Sony. Każdy ma przypadać na jeden rok spędzony przez Petera Parkera w liceum.

07.05.2015
9:40
Marvel może nakręcić nawet cztery filmy o Spidermanie
REKLAMA
REKLAMA

Co ważne, już od pierwszego z nich Parker będzie posiadał nadnaturalne moce. Żaden film z nowej serii, która ma nosić tytuł "Spektakularny Spider-Man", nie zostanie poświęcony na przedstawienie przemiany w superbohatera, będącej efektem ukąszenia go przez napromieniowanego pająka. Wszyscy już znamy tę historię i Marvel nie zamierza jej powtarzać po raz kolejny.

spider-man avengers 2
REKLAMA

W nowej serii o przygodach Człowieka-Pająka Peter Parker będzie nastolatkiem - w pierwszym filmie ma mieć raptem szesnaście lat. Wciąż nie ma pewności, kto wcieli się w tę postać - na placu boju spośród kilkunastu kandydatów pozostali ponoć już tylko Asa Butterfield i Tom Holland. Z dotychczasowych doniesień medialnych można wywnioskować, że większe szanse ma Butterfield, którego mogliśmy oglądać w ekranizacji "Gry Endera", gdzie wystąpił w roli tytułowego bohatera. Cały czas nie wiadomo też, kto będzie odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz tego widowiska.

Pierwszy film z cyklu "Spektakularny Spider-Man" pojawi się w kinach w połowie 2017 roku. Wcześniej nowego Człowieka-Pająka zobaczymy najprawdopodobniej w filmie "Captain America: Civil War", którego premiera zapowiedziana jest na rok 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA