REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy teaser serialu "Marvel's Luke Cage" niespodziewanie trafił do sieci

"Luke Cage", trzeci z seriali będących wynikiem kooperacji pomiędzy Marvelem i Netfliksem, doczekał się pierwszego teasera. Przy okazji dowiedzieliśmy się także jak wygląda oficjalne logo produkcji.

20.03.2016
14:27
Pierwszy teaser serialu "Luke Cage" trafił do sieci
REKLAMA
REKLAMA

"Luke Cage" to trzecia - po "Daredevilu" i "Jessice Jones" - koprodukcja Marvela i Netfliksa. Serial opowiadać będzie o losach tytułowego bohatera, obdarzonego super siłą i niemożliwą do przebicia skórą. Postać ta, grana przez Mike'a Coltera ("Za wszelką cenę", "Faceci w czerni 3", "Salt"), pojawiła się wcześniej w kilku odcinkach "Jessiki Jones", wejdzie także w skład grupy Defenders, która również otrzyma swój serial. Pierwszy, dwudziestosekundowy teaser, w którym Luke Cage prezentuje swoje możliwości, możecie obejrzeć w platformie Netflix lub poniżej.

REKLAMA

"Luke Cage" swoją premierę będzie miał pod koniec września bieżącego roku. W obsadzie, poza Colterem, znajdą się także Alfre Woodard, Mahershala Ali, Theo Rossi i Simone Missick. Wydarzenia w serialu będą rozgrywały się przed tymi, które mogliśmy poznać dzięki "Jessice Jones" - niestety na ten moment o jego fabule wiadomo niewiele więcej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA