REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie nowy serial Marvela - spin-off "Agentów TARCZY"

"Marvel’s Most Wanted" - taki tytuł będzie nosił nowy serial od Marvela, mający być spin-offem emitowanych od września 2013 "Agentów TARCZY". ABC zleciło realizację pilotażowego odcinka. 

21.08.2015
10:10
Powstanie nowy serial Marvela - spinoff Agentów TARCZY
REKLAMA
REKLAMA

O pomyśle by stworzyć "Marvel's Most Wanted" mówiło się przed kilkoma miesiącami, wkrótce jednak temat ucichł i jego losy pozostawały nieznane. Ci, którzy obawiali się, że trafił on do lamusa, mogą odetchnąć z ulgą. Stacja ABC ogłosiła dziś, że zamówiony został pilotażowy odcinek tego spin-offu serialu "Agenci TARCZY". To od jego powodzenia zależeć będą losy całej produkcji.

marvel’s most wanted agenci tarczy
REKLAMA

"Marvel’s Most Wanted"ma opowiadać historię dwójki głównych bohaterów "Agentów Tarczy" - Barbary “Bobbi” Morse oraz Lance'a Huntera. W nowym serialu w ich role wcielą się Adrianne Palicki oraz Nick Blood, czyli ci sami aktorzy, którzy odgrywają te postaci w oryginalnej produkcji ABC. Producentami wykonawczymi i współautorami scenariusza do pilota zostaną Jeffrey Bell i Paul Zbyszewski.

Zdjęcia do pierwszego odcinka "Marvel’s Most Wanted" rozpoczną się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, zatem jego premiery możemy spodziewać się nie wcześniej, niż w 2016 roku. Będzie to kolejny - po "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist" i "Defenders" - nowa produkcja Marvela.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA