REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznajcie bohaterów serialu animowanego "Marvel's Spider-Man"

Fani Spider-Mana nie mogą narzekać. Niedawno w kinach oglądaliśmy udany film Spider-Man: Homecoming, a już za kilka dni pojawi się animacja "Marvel’s Spider-Man".

17.08.2017
12:10
Spider Man
REKLAMA
REKLAMA

Na razie nie jest znana polska premiera serialu animowanego o przygodach Spider-Mana. W Ameryce startuje on w najbliższą sobotę, 19 sierpnia. Możemy założyć, że i u nas zobaczymy go niebawem.

Tymczasem Marvel, w celu zaostrzenia apetytów, zamieścił na swoim kanale YouTube krótkie wideo, które przedstawia główne postacie serii.

A są to:  oczywiście Peter Parker, Harry Osborn, Anya Corazon, Max Modell, Gwen Stacy, ciocia May, wujek Ben i Miles Morales - nowy Spider-Man. Jeśli chodzi o galerię czarnych charakterów, to na razie potwierdzeni zostali: Vulture, Szakal i Doktor Octopus.

Serial Marvel's Spider-Man ma raz jeszcze pokazać bohaterski początek Petera Parkera. Poznajemy go niedługo po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka.

Widzowie będą mogli śledzić pierwsze dni Petera w liceum Horizon High. Parker będzie poznawał nowych znajomych i zawiązywał przyjaźnie. Jasno widać, że kolejna animowana seria, chce opowiedzieć tę historię na nowo.

Marvel's Spider-Man ma liczyć 12 odcinków, w których przyjdzie nam oglądać potyczki Pająka z czarnymi charakterami. Wśród nich pojawi się prawdopodobnie również Sandman i Kraven Łowca.

Kanał Disney XD umieścił w serwisie YouTube krótkie filmiki zatytułowane Origin.

Sześć shortów przedstawia origin story Spider-Mana, czyli ugryzienie Petera przez radioaktywnego pająka, pierwsze przywdzianie kostiumu i jego debiut w akcji.

REKLAMA

Nie jestem wymarzonym odbiorcą nowego animowanego Spider-Mana, ale z ciekawości zobaczę, jak rozwija się ta seria. Podoba mi się jej kreska, gładka i oszczędna, a zarazem przekazująca sporo emocji i dynamiki.

Biorąc pod uwagę, że Spider-Man jest nadal najpopularniejszym superbohaterem na świecie (przynajmniej wśród dzieci), nie trzeba przeprowadzać głębokiej analizy, by przypuszczać, że nowa animacja najprawdopodobniej będzie niemałym hitem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA