REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV
 3. Filmy /
 4. Seriale

Han Solo i Ant-Man w towarzystwie. W marcu HBO pokaże na swojej antenie sporo nowości

Nie każdy lubi oglądać filmy i seriale na własnym laptopie czy smartfonie. Jeśli należycie właśnie do tej grupy, ale mimo wszystko szukacie dobrych produkcji do obejrzenia w marcu, koniecznie sprawdźcie ofertę HBO.

20.02.2019
18:19
marzec HBO
REKLAMA
REKLAMA

Marzec na HBO przyniesie sporo nowości. W filmach królować będą produkcje fantastyczne, a wśród seriali widzowie będą mogli nadrobić między innymi produkcję z Chrisem Pinem „I Am the Night”.

HBO - nowości w marcu

Zdania na temat ubiegłorocznego film Disneya są mocno podzielone. Produkcja opowiada o początkach tytułowego Hana Solo. Młody mężczyzna przemierza galaktykę swoim statkiem. Podczas eksplorowania przestępczego świata poznaje Chewbaccę, który zostaje drugim pilotem na pokładzie. Podczas jednej z takowych wypraw główny bohater poznaje hazardzistę Lando Calrissiana. Przygody Hana Solo ukształtują go na jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci „Gwiezdnych wojen”.

Film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” pojawi się na antenie HBO 17 marca.

Oprócz przygód z odległej galaktyki, na antenie HBO zobaczymy także zeszłoroczny film z MCU. Ant-Man aka Scott Lang powraca. Tym razem musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów. Najmniejszy superbohater Marvela próbuje łączyć obowiązki rodzinne i te wynikające z jego szczególnych zdolności. Gdy nasz protagonista dostanie wyjątkowe zadanie od doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne, będzie musiał połączyć siły z Osą, aby odkryć skrzętnie skrywane tajemnice.

Produkcja „Ant-Man i Osa” zostanie wyemitowana na antenie HBO 24 marca.

„I Am the Night” pojawiło się w serwisie HBO GO już jakiś czas temu. Teraz dostaje swoją telewizyjną premierę. Oparty na faktach serial opowiada niezwykłą historię dziewczyny, która pewnego dnia odkrywa, że jest adoptowana. Wiedziona poszlakowymi informacjami na temat swojej biologicznej rodziny, trafia w sam środek niewyjaśnionego śledztwa dotyczącego jej dziadka.

Pierwszy odcinek serialu „I Am the Night” pojawi się na antenie HBO już 4 marca. Kolejne odcinki będziecie mogli oglądać co poniedziałek.

Marzec w HBO - co jeszcze?

Marzec to także kontynuacje wielu serii, które mogliście oglądać w ubiegłych miesiącach. Na antenie HBO3 będą pojawiać się kolejne odcinki 10. sezonu „Współczesnej rodziny”. Na tym samym kanale pojawią się także nowe epizody seriali „Syrena”, „Luther” czy „Młody Sheldon”. W marcu swoje finałowe odcinki pokażą także produkcje „Opowiedz mi bajkę” (9 marca na HBO3) oraz „Press” (14 marca HBO3).

REKLAMA

HBO marzec - premiery serialowe:

 • I Am the Night - premiera pierwszego odcinka 4 marca, kolejne w poniedziałki, HBO
 • Przystań - premiera pierwszego odcinka 5 marca, kolejne we wtorki, HBO
 • Smilf II - premiera pierwszego odcinka 9 marca, kolejne w soboty, HBO3
 • Lepsze życie III - premiera pierwszego odcinka 9 marca, kolejne w soboty, HBO3
 • Osiem dni - premiera pierwszego odcinka 15 marca, kolejne w piątki, HBO
 • Gwiazda szeryfa II - premiera pierwszego odcinka 15 marca, kolejne w piątki, HBO
 • Fargo III - premiera pierwszego odcinka 20 marca, kolejne w środy, HBO3
 • Snowfall II - premiera dwóch pierwszych odcinków 21 marca, kolejne w czwartki, HBO3
 • Crime Time - premiera dwóch pierwszych odcinków 26 marca, HBO3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA