REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Mastermind" - nowy numer Róisín Murphy. Jest świetny!

Piosenkarka udostępniła utwór zapowiadający nowy krążek "Take Her Up To Monto". Premiera płyty zaplanowana jest na 3 lipca tego roku. Jeśli cały album będzie trzymał podobny poziom - czekam z niecierpliwością!

20.04.2016
12:41
„Mastermind” – nowy numer Róisín Murphy. Jest świetny!
REKLAMA
REKLAMA

Mastermind zwiastuje kontynuację eksperymentalnego stylu obranego przez artystkę na ostatniej płycie "Hairless Toys", wydanej w 2015 roku. Utworu możecie odsłuchać poniżej.

Kawałek trwa ponad 6 minut. Jak zawsze w przypadku twórczości Róisín jest świetnie wyprodukowany. Zdecydowanie polecam zapoznać się z nim na słuchawkach - mimo kilkukrotnego odtworzenia wciąż odkrywam w nim nowe patenty i warstwy. Ciekawe prezentuje się również od strony kompozycji - unika rozwiązań typu zwrotka/refren, zachowując przy tym spójność i nie tracąc przebojowości (choć nie oszukujmy się - jest to materiał zdecydowanie mniej przystępny od największych przebojów z "Overpowered").

REKLAMA

Tracklista "Take Her Up To Monto" przedstawia się następująco:
1. Mastermind
2. Pretty Gardens
3. Thoughts Wasted
4. Lip Service
5. Ten Miles High
6. Whatever
7. Romantic Comedy
8. Nervous Sleep
9. Sitting and Counting

Artystka ogłosiła też pierwsze daty nadchodzącej trasy koncertowej. Póki co w rozpisce nie ma Polski, o ile więc nic nie zmieni się w tej kwestii, aby zobaczyć Róisín na żywo fanom najbliżej będzie udać się na Sziget Festival na Węgrzech. Jej koncert odbędzie się 13 sierpnia, a cała impreza potrwa od 10 do 17 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA