REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Matthew McConaughey głównym czarnym charakterem w ekranizacji "Mrocznej Wieży" Kinga?

To byłoby coś! Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień, Matthew McConaughey otrzymał propozycję zagrania w ekranizacji "Mrocznej Wieży". Aktor miałby się wcielić w rolę Randalla Flagga, szwarccharakteru z cyklu powieści Stephena Kinga. 

17.11.2015
11:42
Matthew McConaughey głównym czarnym charakterem w ekranizacji Mrocznej Wieży Kinga?
REKLAMA
REKLAMA

Sony, odpowiedzialne za produkcję ekranizacji "Mrocznej Wieży", w roli Randalla Flagga najchętniej widziałoby ponoć Matthew McConaugheya. Aktor miał już otrzymać scenariusz filmu i w ciągu kilku najbliższych tygodni powinien podjąć decyzję, czy jest zainteresowany udziałem w tym widowisku. Obie potencjalnie zainteresowane strony odmówiły komentarza na ten temat, a informację na ten temat udostępnił na swoim profilu na Facebooku sam Stephen King - zdecydowanie coś może być na rzeczy. A nawet jeśli to tylko plotka, wymienianie takich nazwisk jak McConaughey w kontekście tej ekranizacji dobrze jej wróży.

REKLAMA
mroczna wieża

„Mroczna Wieża” to najgłośniejszy cykl powieściowy Stephena Kinga, w skład którego wchodzi osiem książek. Film na jego podstawie wejdzie do kin 13 stycznia 2017 roku. Jego reżyserem będzie Nikolaj Arcel. Będzie to adaptacja „Rolanda”, pierwszej odsłony „Mrocznej wieży”. Zgodnie z zapowiedziami, niedługo potem pojawią się kolejne widowiska, a oprócz nich – telewizyjny serial.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA