REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Matthew McConaughey w roli głównej w ekranizacji "Billionaire’s Vinegar"

Toczące się od kilku lat prace nad ekranizacją książki "Billionaire’s Vinegar" autorstwa Benjamina Wallace'a nabierają tempa. Wyłoniono wreszcie aktora, który wcieli się w jedną z głównych ról - będzie nim Matthew McConaughey.

27.03.2015
11:09
Matthew McConaughey w roli głównej w ekranizacji Billionaire’s Vinegar
REKLAMA
REKLAMA

McConaughey to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich kilkunastu miesięcy w Hollywood. 45-letni Amerykanin, jeszcze do niedawna kojarzony był przede wszystkim z występami w komediach romantycznych. Niewątpliwym punktem zwrotnym jego kariery była oscarowa rola w "Witaj w klubie". Wysoką formę McConaughey potwierdził także w serialu "Detektyw", w którym wcielił się w postać detektywa Rusta Cohle'a oraz w "Interstellar", jednym z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku.

dallas buyers club 4
REKLAMA

Teraz aktor do głównej roli w filmie "Billionaire’s Vinegar", będącym ekranizacją książki Benjamina Wallace'a o tym samym tytule. To oparta na autentycznych wydarzeniach historia o sprzedaży kilku butelek wina za bajońską sumę - przez długi czas uchodziły one za własność prezydenta Stanów Zjednoczonych Thomasa Jeffersona. Zlecone przez miliardera Billa Kocha śledztwo wykazało jednak, że była to znakomicie przygotowana mistyfikacja.

Scenariusz do filmu napisali Michael Brandt oraz Derek Haas. Producentami "Billionaire’s Vinegar" są Todd Black, James Lassiter, Jason Blumenthal, Steve Tisch i Will Smith.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA