REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Rusza platforma VOD od Millenium Docs Against Gravity. Na start ponad 80 dokumentów i filmów

Jeszcze w tym miesiącu ruszy nowa platforma VOD skierowana do fanów kina dokumentalnego i arthouse'owego. Na VOD.MDAG.PL już na starcie znajdziecie ponad 80 filmów, w tym czeski dokument o polskiej religijności. 

04.12.2020
18:00
karel vod mdag
REKLAMA
REKLAMA

Festiwal Filmowy Millenium Docs Against Gravity już od niemal dwóch dekad przedstawia polskiej publiczności najlepsze filmy dokumentalne i arthouse'owe z różnych zakątków świata. Co roku przyciąga do kin tysiące widzów, a w trakcie tegorocznej edycji, która odbyła się w formie hybrydowej (tradycyjnej i online) uczestniczyło łącznie prawie 171 tys. osób. Organizatorzy już się szykują do kolejnej odsłony wydarzenia, ale dla wszystkich fanów kina dokumentalnego i artystycznego przygotowali też nie lada gratkę.

Miłośnicy filmów pokazywanych pod szyldem MDAG nie będą musieli czekać cały rok, na kolejną porcję dokumentów i arthouse'u.

Już niedługo ruszy bowiem platforma VOD, na której znajdziecie mnóstwo nietuzinkowych tytułów. Jak czytamy w informacji prasowej:

[Na platformie] zostaną zaprezentowane najwyższej klasy filmy dokumentalne z całego świata oraz wyjątkowe filmy fabularne! Dzięki materiałom dodatkowym stanie się to niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy będzie mógł z czułością lepiej zrozumieć otaczający świat.

W serwisie pojawią się sekcje festiwalowe, dobrze znane uczestnikom MDAG, nowości, a także fabuły dystrybuowane przez Against Gravity. VOD.MDAG.PL ruszy już niedługo, bo 18 grudnia 2020 roku. I nie jest to koniec dobrych wiadomości. Już cztery dni później będzie można zakupić specjalny karnet, który umożliwi obejrzenie 18 filmów w serwisie, a także 14 tytułów podczas części online Festiwalu Millennium Docs Against Gravity w 2021 roku.

Karnet wydaje się idealnym prezentem gwiazdkowym.

Bo już na starcie platformy, będzie można obejrzeć łącznie ponad 80 tytułów. Wśród nich znalazło się miejsce na największy hit tegorocznego MDAG, czyli „Jak Bóg szukał Karela”. W opisie dokumentu czytamy:

Czeska ekipa dokumentalna wyrusza w pielgrzymkę przez Polskę, aby okiem kamery zbadać konkretne sytuacje związane z polską religijnością. Jak skończy się spotkanie z egzorcystą czy z oddanymi słuchaczami Radia Maryja?

REKLAMA

Zainteresowani?

VOD.MDAG.PL startuje już 18 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA