REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVP Sport nie działa. Gdzie obejrzeć mecz Polska-Szwecja?

Chcesz obejrzeć mecz Polska-Szwecja online? Zła wiadomość jest taka, że TVP Sport nie działa, a stream padł, ale jest też dobra: spotkanie, które zaważy o kwalifikacji polskiej kadry do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, da się obejrzeć na żywo gdzie indziej.

29.03.2022
21:46
mecz polska szwecja gdzie obejrzec na zywo online katar 2022 tvp sport nie dziala
REKLAMA

Dzisiejszy mecz Polaków w piłkę nożną, który rozpoczął się o 20:45 polskiego czasu, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Najwyraźniej zaskoczyło one serwerowców z państwowej telewizji, bo strona TVP Sport padła - i to kompletnie.

REKLAMA

Obecnie nie da się zarówno obejrzeć streamu ze spotkania rozgrywanego w Chorzowie, jak i jakiegokolwiek innego wideo zamieszczonego pod adresem sport.tvp.pl. Jakby tego było mało, nie można przeczytać jakiegokolwiek artykułu, bo witryna www ładuje się w nieskończoność.

Gdzie obejrzeć mecz Polska-Szwecja (#POLSWE)?

Najprostsza odpowiedź brzmi "w telewizji" na kanałach takich jak TVP 1 oraz TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1, bo tam transmisja przebiega bez zakłóceń, ale nie oszukujmy się: gdybyście mieli dostęp do telewizora, to nie czytalibyście teraz tego tekstu. Na szczęście witryna TVP Sport nie jest jedynym sposobem na to, by oglądać to spotkanie, które zadecyduje o awansie naszej reprezantacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, przez internet.

Widzowie, którzy chcieliby obejrzeć mecz Polska-Szwecja w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłkę nożną, mogą skorzystać z aplikacji TVP Sport - członkowie naszej redakcji raportują, że w przeciwieństwie do strony internetowej, cały czas działa. Pojawiają się jednak głosy internautów, że i w tym programie są problemy. Jeśli jednak nie ufacie dzisiaj TVP po awarii ich witryny, możecie udać się na stronę polsatboxgo.pl, jeśli opłacacie abonament.

REKLAMA

Inne sposoby na to, żeby obejrzeć mecz Polska-Szwecja na żywo przez internet

Widzowie, którzy chcieliby obejrzeć spotkanie na żywo przez internet, mogą odpalić usługę WP Pilot z poziomu strony internetowej lub programu na urządzenia mobilne. Na to na szczęście jest jeszcze czas - w chwili pisania tego tekstu trwa pierwsza połowa meczu, wynik to cały czas 0:0, a Polacy cały czas mają szansę na to, by pierwszy raz od 30 lat pokonać Szwedów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA