REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Meltdown" - jest nowy singiel zespołu Xxanaxx, zapowiadający płytę duetu

Nareszcie! Długo oczekiwany singiel zespołu Xxanaxx w końcu do odsłuchu. "Meltdown" właśnie pojawił się w serwisach streamingowych.

22.04.2016
12:11
"Meltdown" - jest nowy singiel zespołu Xxanaxx
REKLAMA
REKLAMA

Xxannax to jeden z popularniejszych młodych polskich zespołów, tworzących muzykę elektroniczną. Duet, składający się z Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego, szturmem zdobył polską publiczność w 2014 roku, kiedy to wydał swój pierwszy album, "Triangles". Ale o warszawskiej grupie słychać było już dwa lata wcześniej, dzięki singlowi "Dissapear", który ukazał się w grudniu 2012 roku (pomiędzy pierwszym singlem a płytą, w 2013 roku ukazała się również EP-ka zespołu).

Dzisiaj Szafrańska i Wasilewski wracają z nowym utworem, Meltdown. Ten singiel zapowiada ich nadchodzacą płytę, "FWRD". Ta ukaże się niebawem, bo 3 czerwca tego roku.

REKLAMA

Mnie utwór Xxanaxxu przypadł do gustu od pierwszych dźwięków, choć trzeba przyznać, że jest na pewno mniej chwytliwy niż Story, Garden czy Dissapear. Utrzymany jest też w nieco innym stylu. Mimo sprzecznych opinii, jakie pojawiły się pod publikacją singla na Facebooku, jestem na tak i z niecierpliwością czekam na nową płytę.

Jeszcze tylko trochę ponad miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA