REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Męskie Granie 2019 zapowiada jubileuszową trasę nowym singlem – „Sobie i Wam”. Sprawdź, co będziesz nucił przez kolejne miesiące

W 2019 Męskie Granie obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji seria letnich koncertów zapowiedziana jest z jeszcze większym rozmachem niż dotychczas.

30.05.2019
16:30
Męskie Granie Orkiestra 2019 - znamy skład
REKLAMA
REKLAMA

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy singiel, zapowiadający tegoroczną trasę koncertową, która rozpocznie się już w połowie lipca w Poznaniu.

Znamy już skład tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania. Jubileuszową edycję poprowadzi Katarzyna Nosowska, artystka, która z coraz większą energią wojuje na polskiej scenie muzycznej. Towarzyszyć jej będzie Organek – artysta już dwukrotnie przewodniczył działaniom orkiestry.

Poza tym nie zabraknie też Krzysztofa Zalewskiego, autora zeszłorocznego singla imprezy i wielkiego hitu Początek, nuconego przez większość Polaków w kolejnych miesiącach.

W składzie grupy znalazł się też Igo, połowa duetu Bass Astral x Igo, którego zeszłoroczny występ na scenie w Żywcu przeszedł do historii, jako jeden z najciekawszych koncertów tamtej edycji.

W zespole znalazło się także miejsce dla Marcina Macuka, Michała „Foxa” Króla, Piotra Pawlaka, Michała „Maliny” Malińskiego oraz Bartka Pająka.

Tegoroczny utwór promujący trasę nazywa się Sobie i Wam. Został napisany przez Katarzynę Nosowską (muzyka, słowa) i Marcina Macuka (muzyka).

Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. – W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy – dodaje Kierlik.

 Męskie Granie 2019 – rozkład jazdy:

Tegoroczna trasa Męskiego Grania to siedem miast w różnych częściach Polski i kilka nowych lokalizacji.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie projektem zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalizacji koncertowych, zachowując jednak wyjątkowość wydarzenia – twierdzi Ewa Kierlik.

Ekipa pod dowództwem Katarzyny Nosowskiej zagra w te wakacje w: Cytadeli w Poznaniu (13.07), krakowskim Muzeum Lotnictwa (20.07), Parku Kolinki w Gdyni (27.07), wrocławskim Partynice (03.08), Strefie Kultury w Katowicach (10.08), na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (17.08), a finał, tradycyjnie obdędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem.

REKLAMA

Regularna sprzedaż biletów ruszy w czwartek 6 czerwca o godzinie 12:00. Bilety w cenie 149 zł dostępne będą za pośrednictwem portali: eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba może kupić maksymalnie cztery.

 Więcej szczegółów na temat letniej trasy, znajdziecie na stronie MeskieGranie.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA