REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

„Świt” dogoni Darię Zawiałow, Króla i Igo już dzisiaj. Gdzie oglądać finał Męskiego Grania?

Nosowska, Mata, Zawiałow, Organek i Podsiadło już dzisiaj rozpalą scenę w Żywcu do czerwoności. Koncert finałowy Męskiego Grania będzie można zobaczyć w internecie. Transmisja rozpocznie się już o 17:00.

08.08.2020
15:00
meskie granie 2020 final podsiadlo zawialow transmisja
REKLAMA
REKLAMA

W normalnych warunkach wspominalibyśmy koncerty Męskiego Grania z różnych miast Polski i szykowali się do wielkiego finały akcji w Żywcu. Niestety w tym roku festiwalowo-wakacyjne plany pokrzyżowała pandemia. Przez koronawirusa trzeba było znaleźć nową formułę, dla wydarzenia, które na stałe rozgościło się na kulturalnej mapie naszego kraju.

Organizatorzy Męskiego Grania znaleźli sposób, aby utrzymać kontakt z publicznością.

W maju mogliśmy oglądać za pośrednictwem internetu kameralne koncerty z domów danych artystów. Wystąpili m.in. Król, Mela Koteluk i Sorry Boys. W czerwcu natomiast pojawił się cykl programów  „Studio Ż”. Katarzyna Nosowska wraz z zaproszonymi gośćmi (chociażby Krzysztof Zalewski) wspominali poprzednie edycje imprezy.

Teraz nadszedł czas na wielki finał. Już dzisiaj na scenie w Żywcu wystąpi plejada gwiazd polskiej branży muzycznej. Katarzyna Nosowska zaśpiewa z Matą, czyli twórcą hitu Patointeligencja. Rockowe emocje zapewni natomiast Organek w duecie z Darią Zawiałow, a potem do tańca porwą was Król i Bass Astral x Igo. To jednak nie wszystko. Wielu miłośników muzyki z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli zobaczyć również Dawida Podsiadło, który już wielokrotnie gościł w poprzednich edycjach Męskiego Grania i zawsze rozgrzewał publiczność do czerwoności.

Na koniec nie zabraknie oczywiście wspomnianego hymnu tegorocznej edycji wydarzenia. Świt zaśpiewają wspólnie Daria Zawiałow, Król i Igo.

Nikogo nie może więc zabraknąć przed komputerem.

W związku z obostrzeniami finał Męskiego Grania 2020 będzie można zobaczyć w internecie. Wszystkich wymienionych artystów usłyszycie na YouTube'owym kanale Męskiego Grania i facebookowym fanpage'u wydarzenia. Impreza rozpocznie się już o 17:00.

REKLAMA

Finał Męskiego Grania 2020 już dzisiaj o 17:00 na YouTube i Facebooku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA