REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dziś rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2021. Czy trzeba być zaszczepionym, by iść na koncerty?

Męskie Granie to od kilku lat jedno z najważniejszych wydarzeń koncertowych w Polsce. Już dziś rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2021 dla klientów usługi Allegro SMART!. Wyjaśniamy, gdzie można kupić bilety na koncerty i czy trzeba posiadać certyfikat zaszczepienia na COVID-19.

21.06.2021
11:21
męskie granie 2021
REKLAMA

Branża wydarzeń muzycznych na otwartym powietrzu powoli wraca do życia po długim okresie przerwy wywołanej pandemią koronawirusa. Oznacza to, że już za niecałe dwa miesiące odbędzie się coroczne koncertowe wydarzenie, czyli Męskie Granie. Na ośmiu zaplanowanych na sierpień koncertach wystąpią m.in. Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Ralph Kaminski, Daria Zawiałow, król i Organek.

Co więcej, po raz pierwszy w historii Męskie Granie Orkiestra wystąpi w dwóch różnych składach. W trakcie piątkowych koncertów grupa wystąpi w składzie zaplanowanym na 2020 rok (Daria Zawiałow, król, Igo, Kasia Piszek, Piotr Rubik, Jakub Wojtas, Thomas Fietz, Michał Kush, Monika Muc oraz Arek Kopera). Z kolei w soboty na scenie pojawi się Orkiestra w nowym zestawieniu, które poznamy 30 czerwca w trakcie premiery specjalnie przygotowanego singla.

REKLAMA

Męskie Granie 2021 - dziś rusza przedsprzedaż biletów

Jako pierwsi okazję do zakupu wejściówek będą mieli klienci usług Allegro SMART!, Smart! Student oraz Smart! na Start. Muszą oni wejść na podaną stronę internetową, gdzie w momencie startu rejestracji pojawi się baner „Kup Bilet”. Po jego kliknięciu kupujący zostanie przekierowany na stronę eBilet.pl i tam znajdzie specjalnie wygenerowany link umożliwiający zakup biletów w przedsprzedaży. Każdy indywidualny klient jednorazowo ma możliwość nabycia do czterech wejściówek. Start przedsprzedaży wyznaczono na godzinę 12:00 i potrwa ona do 23:59 lub momentu wyczerpania się dostępnych biletów.

W sprzedaży dostępne będą bilety jednodniowe w cenie 189 zł oraz karnety dwudniowe w cenie 319 zł. Firma udostępnia w tym momencie płatność tylko za pomocą BLIK-a lub vouchera eBilet. Wszystkie bilety będą imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy podać imię i nazwisko uczestnika koncertu. Co ważne, nie ma obowiązku posiadania certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19. Warto natomiast wiedzieć, że pula biletów dla osób niezaszczepionych jest ograniczona. Klienci, którzy w dniu imprezy będą mogli przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko koronawirusowi w postaci kodu QR, kupią dziś bilety z innego zapasu. To ważna informacja, bo temat obowiązkowych szczepień dla uczestników koncertów budzi olbrzymie emocje również wśród muzyków.

REKLAMA

Męskie Granie – gdzie i kiedy posłuchamy najlepszych polskich artystów?

  • 6 i 7 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 13 i 14 sierpnia – Warszawa, Tor Służewiec
  • 20 i 21 sierpnia – Poznań, Park Cytadela
  • 27 i 28 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grójcem
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA