REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy, kto zagra Michaela Jacksona w nadchodzącym filmie o wydarzeniach z 11 września 2001 roku

Choć zapowiadany film nie ma jeszcze tytułu, wiemy, czego będzie dotyczył oraz kto w nim zagra. Poznaliśmy aktora, który wcieli się w postać Króla Popu, Michaela Jacksona, w obrazie, opowiadającym o wydarzeniach z 11 września 2001 roku, czyli dniu ataku terrorystycznego na World Trade Center.

27.01.2016
12:23
Wiemy, kto zagra Michaela Jacksona w nadchodzącym filmie o wydarzeniach z 11 września 2001 roku
REKLAMA
REKLAMA

Michaela Jacksona zagra brytyjski aktor Joseph Fiennes. Fiennes znany jest z takich filmów jak "Zakochany Szekspir", w którym wcielił się w tytułową rolę, "Wróg u bram", gdzie zagrał komisarza Daniłowa czy "Kupiec Wenecki". Aktor zagrał także epizodyczną rolę w serialu Ryana Murphy'ego, "American Horror Story: Asylum". W najnowszym obrazie obok Fiennesa wystąpią Stockard Channing, która wcieli się w Elizabeth Taylor i Brian Cox. Ten ostatni zagra Marlona Brando.

Joseph Fiennes class="wp-image-59075"
Joseph Fiennes
REKLAMA

Film opowie historię podróży Michaela Jacksona, Marlona Brando i Elizabeth Taylor, która odbyła się w dniu ataku na World Trade Center. 11 września 2001 roku Michael Jackson przybył do Nowego Jorku, by zagrać koncert. Ten jednak został odwołany. Trójka artystów z Nowego Jorku udała się wynajętym samochodem do Ohio. Dawny asystent Taylor stwierdził jednak, ze aktorka nigdy nie dołączyła do Jacksona i Brando w czasie ich ucieczki z Nowego Jorku.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA