REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kiedyś był bożyszczem kobiet. Dziś jest nie do poznania, a jego twarz oszpecona przez operacje plastyczne

Niegdyś był hollywodzkim amantem, do którego wzdychały kobiety. Dziś Mickey Rourke przez operacje plastyczne nie przypomina samego siebie. Na najnowszych zdjęciach zdjęciach trudno rozpoznać aktora, który kiedyś był bożyszczem kobiet.

30.03.2023
13:27
Mickey Rourke
REKLAMA

Mickey Rourke, aktor, scenarzysta i bokser był gwiazdorem w latach 80-tych, do którego należało Hollywood. Później stracił kontrolę nad używkami oraz operacjami plastycznymi. Choć dziś trzyma się z daleka od narkotyków i alkoholu, to jednak pewnych zmian nie może już odwrócić.

Mowa oczywiście o licznych operacjach plastycznych, które sprawiły, że twarz aktora mocno się zmieniła, niestety na niekorzyść. Choć wydawać się może, że liczne zabiegi i botoks pomogły mu w rzeczywistości zrobiły jeszcze większą krzywdę. Widać to na najnowszych zdjęciach, gdzie aktora ciężko jest rozpoznać.

REKLAMA

Mickey Rourke nie do poznania. Tak skrzywdziły go operacje plastyczne

Warto dodać, że jego problemy z uzależnieniem od operacji plastycznych związane są z karierą bokserką. Na ringu doznał wielu urazów, m.in. dwukrotnego złamania nosa, palca u nogi i żeber, zmiażdżenia kości policzkowej, rozdwojenia językaCierpiał również na utratę pamięci krótkotrwałej.

Jego twarz wymagała rekonstrukcji, dlatego Rourke postanowił skorzystać z chirurgii plastycznej. Jak opowiadał w wywiadach, poszedł po prostu do niewłaściwego, choć poleconego przez znajomych lekarza.

Miałem pięć operacji na nosie i jedną na zmiażdżonej kości policzkowej. Musiałem mieć chrząstkę pobraną z ucha, aby odbudować nos i kilka operacji, aby wyskrobać chrząstkę, ponieważ tkanka blizny nie goiła się prawidłowo. (...) Większość operacji była po to, aby naprawić bałagan na mojej twarzy z powodu boksu, ale poszedłem do niewłaściwego faceta, który zamiast poskładać moją twarz z powrotem, jeszcze bardziej ją oszpecił - opowiadał w wywiadach Rourke.

Rourke nie chce pozywać lekarza

Lekarze oceniający jego wygląd, podkreślają, że twarz Rourke jest niemal cała sparaliżowana od ciągłego botoksu. Na pytania dziennikarzy, czy hollywoodzki aktor i bokser planuje wytoczyć proces niekompetentnemu lekarzowi, Mickey ucina tylko: Dokonałem złego wyboru, a za błędy trzeba płacić, więc płacę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA