REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Dziś wieczorem padnie pytanie za milion. Czy doczekamy się nowego zwycięzcy Milionerów?

Dziś wieczorem w teleturnieju Milionerzy może paść główna wygrana. Dominik Komorek stanie przed szansą dołączenia do elitarnej grupy zwycięzców. Dotychczas program wygrały zaledwie dwie osoby.

10.09.2018
10:52
Milionerzy: dziś wieczorem padnie pytanie za milion złotych
REKLAMA
REKLAMA

Dla niektórych nazwa Milionerzy może być użyta nieco na wyrost. Do tej pory milion złotych wygrało przecież tylko dwoje uczestników, choć pytań o najwyższą stawkę padło znacznie więcej. Jednak już dziś wąskie grono szczęśliwych zwycięzców może się powiększyć.

W dzisiejszym odcinku teleturnieju Milionerzy padnie pytanie za milion złotych.

Wszystko wskazuje na to, że przed wielką szansą stanie Dominik Komorek. 32-letni urzędnik z Warszawy. Rozpoczął on grę w zeszły czwartek. Odcinek dobiegł końca, gdy Komorek poprawnie odpowiedział na pytanie za 40 tys. złotych. Przed nim już tylko pięć pytań, a gracz wciąż ma do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe.

Milionerzy Dominik Komorek pytanie za milion złotych class="wp-image-199927"

Jeśli Komorek udzieli poprawnej odpowiedzi wartej milion złotych, to będzie to druga główna wygrana w tym roku. W marcu najwyższą pulę zgarnęła Maria Romanek, która wskazała prawidłową odpowiedź na pytanie: „Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?”.

REKLAMA

Wcześniej tylko jedna osoba zdołała wygrać teleturniej. W marcu 2010 r. Krzysztof Wójcik wiedział, że to akordeon jest instrumentem, z którego słynie Czesław Mozil. Łącznie najważniejsze pytanie padało 17 razy, z czego pięciokrotnie w odcinkach specjalnych. Tylko raz padła błędna odpowiedź; w pozostałych przypadkach uczestnicy decydowali się opuścić program z czekiem na 500 tys. złotych.

Na decyzję oraz samo pytanie warte milion złotych przyjdzie nam poczekać do wieczora. Milionerzy rozpoczną się o 20:55 na TVN-ie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA