REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Millie Bobby Brown z czytanką na dobranoc. Posłuchajcie historii Enoli Holmes

Millie Bobby Brown niedługo będzie rozwiązywać zagadki kryminalne z wdziękiem Sherlocka Holmesa jako jego nastoletnia siostra. Przed premierą „Enoli Holmes” Netflix udostępnił wideo, w którym aktorka czyta powieść Nancy Springer, na której podstawie powstał scenariusz do nadchodzącego filmu.

17.09.2020
21:47
enola holmes millie bobby brown netflix wideo ksiazka
REKLAMA
REKLAMA

W zbiorowej świadomości widzów Millie Bobby Brown zaistniała w 2016 roku wraz ze swoim występem w pierwszym sezonie „Stranger Things”. Serial przyniósł jej międzynarodową sławę, dzięki czemu mogła zagrać w blockbusterze „Godzilla II: Król potworów”. Teraz jej kariera wciąż się rozwija. Już niedługo, dosłownie za kilka dni zobaczymy ją u boku samego Henry'ego Cavilla w głównej roli w filmie „Enola Holmes” .

Jak można się domyślić po nazwisku w tytule, będzie to przygodowy kryminał.

Tytułowa bohaterka jest bowiem siostrą najsłynniejszego detektywa świata i będzie musiała wykazać się podobnymi zdolnościami, co jej brat. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Scenariusz oparty jest na popularnej serii książek autorstwa Nancy Springer. To w nich siostra słynnego detektywa rozwiązuje zagadki kryminalne, sprawiając radość rzeszy młodocianych czytelników. Czy nadchodzący film okaże się podobnym sukcesem? O tym przekonamy się już niedługo.

Tymczasem Netflix postanowił nieco podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą.

W sieci właśnie pojawił się filmik, na którym Millie Bobby Brown czyta fragment książki Nancy Springer.

REKLAMA

Na filmie ewidentnie widać, że czytanie powieści sprawia jej radość. Można więc podejrzewać, że Millie Bobby Brown odegra Enolę Holmes z takim samym wdziękiem, co sławetną Eleven.

Premiera filmu „Enola Holmes” już 23 września na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA