REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Minionki wracają. Zobacz najnowszy trailer!

"Jak ukraść Księżyc" i "Minionki rozrabiają" to chyba jedne z ulubionych animacji dla dzieci i widzów dorosłych. Minionki dzięki kolejnym filmom stały się bardzo popularne i osiągnęły już status niemal kultowych postaci w popkulturze. Każdy kojarzy te żółte stworki, nawet jeśli nie wie, o co tak naprawdę chodziło w obu filmach. Minionki są bohaterami gier czy towarzyszami kanapek z McDonald's. Są wszędzie.

04.11.2014
8:26
Minionki wracają. Zobacz najnowszy trailer!
REKLAMA

W przyszłym roku, a dokładnie 26 czerwca 2015 roku odbędzie się polska premiera trzeciego już filmu o Minionkach. Czy ta sama konwencja i ci sami bohaterowie przetrwają próbę czasu? Jak na razie, mimo nieco gorszych recenzji części drugiej ("Minionki rozrabiają") nie zapowiada się na to, by sprawdzony schemat mógł się znudzić. Zwłaszcza, że animacja zapowiedziana na rok 2015 ma być spin-offem. "The Minions", bo taki tytuł w oryginale ma mieć produkcja, przeniesie nas w czasie. Poznamy Minionki żyjące w erze dinozaurów czy w starożytnym Egipcie. W filmie poznamy losy małych bohaterów przed spotkaniem z Gru.

REKLAMA

Oprócz starych twarzy (czy raczej głosów) jak Steve Carrel, zobaczymy (a raczej usłyszymy) też nowe - do obsady dołączyła Sandra Bullock, która wcieli się w rolę Scarlett Overkill.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA