REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy teaser "Mission: Impossible 5" nareszcie w Sieci. Zdradza tytuł nowej części

Wybuchy, pościgi i strzelniany - sądząc po pierwszym opublikowanym w Sieci teaserze filmu, właśnie tak zapowiada się najnowsza cześć "Mission: Impossible". Czyli zgodnie z oczekiwaniami. Ujawniono także podtytuł - brzmi on "Rouge Nation".

23.03.2015
9:21
Pierwszy teaser Mission: Impossible 5 nareszcie w Sieci
REKLAMA
REKLAMA

Jakiekolwiek informacje dotyczące nowej, piątej już odsłony "Mission: Impossible" przez długi czas trzymane były w tajemnicy. Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się pierwszych konkretów - Christopher McQuarrie, reżyser filmu, ujawnił przed dwoma tygodniami kilka ogólników na jego temat. Mogliśmy się dowiedzieć między innymi tego, że "Rouge Nation" będzie miał oldschoolowy klimat, nawiązujący do telewizyjnego pierwowzoru z lat sześćdziesiątych, a w rolę największego antagonisty Ethana Hunta wcieli się Sean Harris.

Teaser nie zdradza niestety wiele więcej, ale zapewne dużo więcej zostanie ujawnione w zapowiedzianym w nim pierwszym pełnym zwiastunie (premiera jeszcze dziś!).

REKLAMA

W "Mission: Impossible - Rogue Nation", obok Toma Cruisa i wspomnianego już Harrisa, zobaczymy także Jeremy'ego Rennera, Simona Pegga, Aleca Baldwina, Rebeccę Ferguson czy Vinga Rhamesa. Premiera zapowiedziana jest na lato 2015 roku. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się plakat filmu.

Mission-Impossible-Rogue-Nation-poster
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA