REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W nowym Mission: Impossible agentowi Huntowi towarzyszył będzie... Superman

Tom Cruise nie zamierza mordować stworzonej przez siebie kury cały czas znoszącej złote jaja. Kolejna odsłona Mission: Impossible jest już realizowana. I właśnie dołączyło do niej kolejne znane nazwisko.

17.03.2017
17:28
Mission: Impossible - do Toma Cruise'a dołączy Henry Cavill
REKLAMA
REKLAMA

Tom Cruise bardzo sprytnie wykorzystał lukę w kinematografii, jaką stworzyły „nowe Bondy”. Próba uczłowieczenia agenta 007 i urealnienia jego przygód okazała się całkiem udana, ale to też oznacza, że w kinach zabrakło zawadiackiego, w zamierzony sposób głupawego filmu o superagencie z supergadżetami, który jedną ręką może zatłuc stu oprychów.

Ethan Hunt w umiejętny sposób wkroczył na miejsce Jamesa Bonda. I choć w żadnym razie jakikolwiek film z tej serii nie należy do kina wybitnego (choć pierwsza odsłona była świetnym thrillerem, ale właśnie „na poważnie”), to całkiem przyjemnie się to ogląda. Głupiutkie, absurdalne, ale i tak bardzo fajne.

Mission: Impossible 6 – znamy obsadę!

REKLAMA

No dobra, może nie całą, ale wiemy już z kim były prowadzone rozmowy i kogo, między innymi, zobaczymy na ekranie w kolejnej, szóstej już części po Mission: Impossible – Rogue Nation. Oprócz znanych już z poprzednich części Rebecci Ferguson, Simona Pegga i Jeremy’ego Rennera do obsady dołączył Henry Cavill. Znacie go jako Supermana w nowych filmach Zacka Snyndera. Scenariusz filmu nie jest jeszcze znany, ale wiemy już, że Cavill będzie „tym dobrym”, a nie złoczyńcą.

Producentem filmu – oczywiście – pozostanie Tom Cruise. W fotelu reżysera po raz kolejny znajdzie się Christopher McQuarrie. Na razie nie ma nawet wstępnej daty premiery filmu. Jestem jednak pewien, że z przyjemnością pójdę do kina. I, jak zawsze, wyjdę z niego zażenowany głupotą tego dzieła, ale zarazem zadowolony z dobrej zabawy i fajnego kina akcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA