REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel

Jamie Lynn Spears - 22-letnia siostra znanej nam wszystkim Britney - postanowiła spróbować sił w muzycznym biznesie. Posłuchajcie jej debiutanckiego singla "How Could I Want More"!

27.11.2013
20:55
Młodsza siostra Britney Spears nagrała własny singiel
REKLAMA

Jamie Lynn Spears nie miała nigdy parcia, by być tak wielką gwiazdą jak jej siostra. Trzymała się bardziej z boku, w cieniu sławy Britney nie zabiegała o więcej uwagi. Za to na własny rachunek robiła karierę w branży telewizyjnej. W latach 2005-2008 grała w serialu młodzieżowym "Zoey 101" rolę tytułowej Zoey. Serial nadawany w Stanach na antenie Nickelodeon (w Polsce pierwsza seria była do obejrzenia na kanale Zig Zap) miał uznanie w oczach widowni - głównie tej nastoletniej. Produkcję serialu zakończono, gdy Jamie Lynn Spears niespodziewanie zaszła w ciążę w wieku szesnastu lat.

REKLAMA

Teraz, młodsza siostra Britney podjęła decyzję by iść w jej ślady. Od paru tygodni wiemy, że zaśpiewa gościnnie na nadchodzącym ósmym albumie Britney ("Britney Jean", który ukaże się już drugiego grudnia). A teraz miał premierę jej własny, debiutancki singiel - utrzymany w klimacie contry-popowym kawałek "How Could I Want More".

REKLAMA

Jak myślicie - czy Jamie Lynn Spears odniesie tak wielki sukces jak Britney?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA