REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jak ma na imię dziecko Sheldona i Amy? Dowiecie się z nowego odcinka serialu „Młody Sheldon”

Serial „Teoria wielkiego podrywu” dobiegł końca już ponad rok temu, ale fani serii wciąż dowiadują się na jej temat nowych informacji. Dzieje się tak m.in. za przyczyną spin-offa „Młody Sheldon”, którego 4. sezon zadebiutował 5 listopada. W odcinku pt. „Graduation” zdradzono imię dziecka Sheldona Coopera i Amy Farrah Fowler.

06.11.2020
15:28
młody sheldon hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera delikatne spoilery dotyczące 4. sezonu „Młodego Sheldona”.

„Teoria wielkiego podrywu” zakończyła się odcinkiem, który poświęcony był przede wszystkim postaciom Sheldona Coopera i Amy Farrah Fowler, ich wzajemnej relacji i stosunku genialnego fizyka do najbliższych mu osób. Wyemitowany w maju 2019 roku epizod spotkał się z niezwykle ciepłymi reakcjami widzów i krytyków, więc nie powinno dziwić, że ten wątek jest kontynuowany w jakiejś formie również w spin-offie nadawanym w Polsce na HBO GO.

„Młody Sheldon” doczekał się już 4. sezonu i przynajmniej na razie nic nie wskazuje na to, żeby popularność produkcji miała w najbliższych miesiącach przejść jakikolwiek poważny kryzys. Tym bardziej, że nowa odsłona zaliczyła wyjątkowo mocny start. W odcinku „Graduation” nie tylko doszło do poważnych zmian w życiu Sheldona i jego siostry, Missy, ale też zdradzono bardzo ważną informację na temat dalszych losów bohaterów „Big Bang Theory”.

Na koniec epizodu jako narratorzy pojawili się Jim Parsons i Mayim Bialik, którzy zdradzili, że pierwszy syn Sheldona i Amy dostał imię Leonard.

Starszy Sheldon Cooper zdradził, że impreza zorganizowana przez jego rodziców z okazji ukończenia szkoły była najlepszą w jego życiu. Aż do czasu urodzin Leonarda Coopera. Dodał także, że pierwotnie planował dać mu na drugie imię Nimoy (na cześć aktora Leonarda Nimoya, który wcielał się w Spocka w oryginalnej serii „Star Trek”). Wtedy właśnie do opowieści dołącza Amy, która zaznacza wprost:

Ciesz się, że pozwoliłam dać mu na imię Leonard!

REKLAMA

Fani „Teorii wielkiego podrywu” z pewnością odczytają to jako oczywiste nawiązanie do postaci Leonarda Hofstadtera granego przez Johnny'ego Galeckiego, a który był najlepszym przyjacielem Sheldona w jego dorosłym życiu. Jakie kolejne niespodzianki szykują twórcy prequelowego spin-offa? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Nowy odcinek serialu „Młody Sheldon” znajdziecie na HBO GO. „Teoria wielkiego podrywu” jest dostępna na platformach HBO GO i Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA