REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix pokaże prequel przygód szwedzkiego detektywa. W sieci pojawił się teaser serialu „Młody Wallander”

Cztery lata po zakończeniu emisji popularnego serialu BBC, Netflix postanowił zaserwować widzom prequel przygód policjanta, który przeżywał kryzys wieku średniego. W sieci właśnie zadebiutował teaser „Młodego Wallandera”.

30.07.2020
9:53
Mlody Wallander teaser netflix
REKLAMA
REKLAMA

Kurta Wallandera nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi kryminałów. Henning Mankell uczynił go bohaterem 10-częściowej serii książek. Jego perypetie wielokrotnie były przenoszone na ekran pod postacią filmów i seriali, a najsłynniejszą z adaptacji szwedzkich powieści jest serial BBC emitowany w latach 2008-2016.

Wallander zdobył popularność wśród widzów i czytelników, bo jest postacią nietuzinkową. Policjant zmaga się z demonami przeszłości, przechodzi kryzys wieku średniego, popada w alkoholizm i jednocześnie jest świetnym detektywem. Teraz Netflix pokaże nam prequel jego losów. W sieci pojawił się pierwszy teaser „Młodego Wallandera”.

„Młody Wallander” – o czym jest i kiedy premiera?

W serialu zobaczymy losy 20-letniego Kurta Wallandera, który właśnie ukończył szkołę policyjną i otrzymał swoje pierwsze zadanie. W główną rolę wciela się natomiast Adam Pålsson, a towarzyszą mu Leanne Best (Frida Rask), Richard Dillane (Hemberg), Ellise Chappell (Mona), Sara Seyed (Jasmine), Yasen Atour (Reza Al Rahman), Jordan Adene (Ibra), Kiza Deen (Mariyam), Alan Emrys (Gustav Munck) i Charles Mnene (Bash).

REKLAMA

Za reżyserię odpowiadają Ole Endresen i Jens Jonsson, a nad scenariuszem czuwał Benjamin Harris. Serial ma składać się z 6. odcinków. Nie wiadomo jednak kiedy produkcja pojawi się na platformie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jej premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA