REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Mniej niż dycha za bestseller na Nexto. Codziennie!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o genialnej promocji "Hity w Okazji Dnia" na Nexto.pl, nic straconego. Zniżkowa akcja, w której codziennie będziecie mogli kupić jeden wybrany tytuł z literatury polskiej lub światowej za 9,90 zł, potrwa do końca listopada 2013.

15.10.2013
18:57
Mniej niż dycha za bestseller na Nexto. Codziennie!
REKLAMA

Nexto.pl raczy nas dobrymi tytułami w różnych formatach: EPUB, MOBI i PDF (wszystkie bez DRM) i konkursem, w którym codziennie zgarnąć można czytnik e-booków Onyx Boox i62. Szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu może zostać ten, kto w danym dniu złoży zamówienie na najwyższą kwotę, zawierające książkę objętą promocją. Cóż, łatwo pewnie nie będzie, ale zawsze można cieszyć się po prostu z dobrze wydanej (prawie) dyszki.

REKLAMA

A na co będziemy mogli przeznaczyć symboliczną wręcz kwotę? Już dzisiaj w ofercie do kupienia książka Jeremy'ego Clarksona "Wytrącony z równowagi", będąca najnowszym zbiorem jego felietonów. W środę (16.10.2013) ostatnia powieść enfant terrible polskiej literatury, Doroty Masłowskiej, pt. "Kochanie, zabiłam nasze koty". W dalszych dniach możecie spodziewać się takich tytułów jak: "Obsoletki" Justyny Bargielskiej, nominowane do Paszportu "Polityki" i Nagrody Nike, "Morderstwo na mokradłach", debiut Saszy Hady, "Dzisiaj narysujemy śmierć" Wojciecha Tochmana, reportaż o rzezi w Rwandzie czy "Niedziela, która zdarzyła się w środę" Mariusza Szczygła.

REKLAMA

Lista tytułów na najbliższe dni dostępna jest tutaj. A klikając tu przeniesiecie się na stronę promocji "Hity w Okazji Dnia".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA