REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Disney udostępnił pierwszy teaser musicalu "Vaiana: Skarb oceanu"

Czy doczekamy się hitu na miarę "Krainy Lodu"? Pierwszy teaser filmu animowanego "Vaiana: Skarb oceanu" jest tak obiecujący, że szanse na to wydają się bardzo duże. 

13.06.2016
10:09
Vaiana: Skarb oceanu - pierwszy zwiastun nowego musicalu Disneya
REKLAMA
REKLAMA

"Vaiana: Skarb oceanu" (oryginalny tytuł to "Moana") to stworzony przez Walt Disney Animation Studios, utrzymany w komediowym tonie, musical, który opowiadać będzie o Moanie, nastolatce, pragnącej pójść w ślady swoich przodków i zostać wielkim nawigatorem. Jej ambicją jest znalezienie drogi morskiej na tajemniczą wyspę, w czym pomaga jej niegdyś niezwykle potężny półbóg, Maui. Produkcja skąpana będzie w polinezyjskim folklorze. Pierwszy teaser filmu, który właśnie wylądował w Sieci, prezentuje się świetnie i jeśli całość będzie równie udana, szykuje się kolejny hit. Zresztą zobaczcie sami - tylko uwaga, melodia, która towarzyszy zwiastunowi, prędko was nie opuści.

REKLAMA

Za reżyserię odpowiedzialni są Ron Clements i John Musker (autorzy między innymi "Aladyna", "Małej syrenki", "Wyspy Skarbów" czy "Księżniczki Żaby"). Głosu Moanie użyczy Auli’i Cravalho, zaś w roli Mauiego usłyszymy Dwayne'a Johnsona. "Vaiana: Skarb oceanu" trafi do kin pod koniec listopada 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA