REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Audiobooki

Mocne tytuły do przeczytania 50% taniej!

Publio.pl ponownie przywraca mi wiarę w czytelnictwo. Nowe promocje, związane z Paszportami "Polityki", ważne do 21 i 28 stycznia to naprawdę nie lada kąski. Moc dobrych autorów to zapowiedź pustego konta. Warto, ta promocja jest lepsza od poprzedniej. Wśród przecenionych nawet o 50% tytułów znajdują się e-booki oraz audiobooki. 

16.01.2014
11:04
Mocne tytuły do przeczytania 50% taniej!
REKLAMA

E-booki

REKLAMA

Świetne pozycje polskich autorów, dobra i głośna beletrystyka - tak w skrócie można określić promocję na e-książki. Tym razem Publio poszło w stronę naszych rodzimych twórców - tych starszych, ale na szczęście młoda proza polska nie została pominięta, wręcz przeciwnie.

dusza-swiatowa-dorota-maslowska-1

Taniej zakupić możemy więc powieści Masłowskiej, czyli enfant terrible polskiej literatury. Dorotę Masłowską się kocha albo nienawidzi. Sugeruję spróbować zapałać miłością, bo wbrew pozorom, to bardzo mądra i bystra proza (moim faworytem jest "Paw królowej"). Masłowska genialnie operuje językiem, jest doskonałą obserwatorką naszych zachowań. Kreśli straszno-śmieszne twory, których nie da się po prostu zapomnieć. W cenie promocyjnej znajdziecie jej wszystkie powieści - od "Wojny polsko-ruskiej..." poprzez "Paw...", aż do najnowszych "Kochanie, zabiłam nasze koty" i wywiadu-rzeki.

pod-mocnym-aniolem-jerzy-pilch-1

W ofercie Publio znajdują się także powieści Pilcha. Świetny krok marketingowy, biorąc pod uwagę nadchodzącą wielkimi krokami premierę "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego. Poza tym możecie zakupić m. in. "Dziennik" i "Drugi dziennik". Warto dodać, że m. in. Pilch jest odpowiedzialny za wypromowanie Masłowskiej, której twórczość darzy szczególnym względem. Poza książkami Jerzego Pilcha, przecenione zostały książki Olgi Tokarczuk, np. "Bieguni".

drwal-michal-witkowski-1

Młoda polska proza nadal w natarciu - 50% taniej kupicie książki Michała Witkowskiego (np. "Lubiewo" czy "Drwal"), który podobnie jak Dorota Masłowska budzi sprzeczne emocje i nie da się ukryć, jest wyjątkowym autorem-celebrytą na naszym rodzimym literackim poletku. Witkowski słynie z mocnego języka i niestandardowych sposobów na promocję swoich powieści, takich jak rozdawanie pomarańczy w centrum Warszawy. Oprócz jego utworów, warte uwagi są także książki: Chutnik ("Cwaniary" - nominowana do Paszportu "Polityki" za rok 2012) i Łukasza Orbitowskiego (tegoroczny nominowany; "Tracę ciepło" czy "Nadchodzi").

Pełna lista e-książek w promocji znajduje się tutaj.

Audiobooki

za-wszystko-trzeba-placic-aleksandra-marinina-1

Audiobooki tym razem mocno kryminalnie. Przecenione zostały książki pisarki Aleksandry Marininy, np. "Za wszystko trzeba płacić" czy "Płotki giną pierwsze". Aleksandra Marinina to rosyjska królowa kryminału, która zanim rozpoczęła swoją karierę pisarką, pracowała w milicji, gdzie prowadziła prace badawcze z dziedziny kryminologii. Oprócz jej audiobooków taniej zakupić można także znakomite pozycje z cyklu o Breslau Marka Krajewskiego (np. "Festung Breslau" czy "Koniec świata w Breslau").

Na szczególną uwagę zasługuje także przedpremierowa pozycja Publio - "Zimny wiatr" autorstwa Arnaldura Indriðasona. Ponadto zaopatrzyć się można w inne audiobooki tego pisarza czytane przez Andrzeja Ferenca.

REKLAMA

Pełna lista audiobooków w promocji znajduje się tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA