REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Modlitwy waginy, czyli ebooki na Walentynki

„Modlitwy waginy”, „Wilgotne miejsca”, „Smak miodu” czy „Opowiadania z pozycji horyzontalnej” to tylko niektóre z pikantnych ebooków, jakie przecenił z okazji Walentynek sklep Publio.

13.02.2013
15:34
Modlitwy waginy, czyli ebooki na Walentynki
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie ebooki są rzecz jasna skierowane przede wszystkim do płci pięknej i część z nich będzie stanowiła dobry prezent dla ukochanej. Przykład takiej lektury stanowi „Seks na wysokich obcasach”, będący zapisem rozmowy dziennikarki Pauliny Reiter z edukatorką seksualną dr Alicją Długołęcką. Dzięki niej kobiety poznają odpowiedzi na nurtujące je pytania: dlaczego często wstydzimy się naszych ciał? (Drogie Panie, niepotrzebnie), gdzie znajduje się punkt G? (a to ci zagwozdka) czy, o czym fantazjują kobiety? Nieco to wszystko banalne, ale w lekturze mamy trochę nietypowych ciekawostek typu „nie szkodzi, że nie staje”. Dajecie wiarę?

Godną uwagi pozycją, niekoniecznie dla naszej lubej, okazuje się „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej. Ta niejako legendarna książka z 1974 roku (otrzymujemy nowe wydanie z poprawkami) była lata temu rozchwytywanym poradnikiem, tak ignorowanej w polskich szkołach, edukacji seksualnej. I dzisiaj nauczy niejedną nastolatkę niezbędnych rzeczy, bowiem na polu wiedzy o seksie i antykoncepcji masa młodych dziewcząt nadal, z winy rodziny i szkoły, znajduje się w ciemnogrodzie.

REKLAMA

Znalazło się dodatkowo miejsce na beletrystykę. Mamy przykładowo „Modlitwy waginy” i, tutaj bardziej zrozumiały tytuł, „Wilgotne miejsca” Charlotte Roche. Obie lektury opowiadają o oryginalnych, wykraczających poza pewien konwencjonalny model bohaterkach. Zawodzi natomiast „Smak miodu” ze swoim przesadyzmem i mało wiarygodnym charakterem. Czytelniczki lubiące niedługie historie otrzymują „Opowiadania z pozycji horyzontalnej” Michała Migara, a sporą ciekawostkę stanowi „Pożądanie mieszka w szafie” aktora Piotra Adamczyka.

W zestawieniu znajdziemy parę nowości: „Spóźniona kochanka”, „Wszystkie odcienie czerni”, „Szczęśliwa zamiana” i wspomniany „Smak miodu”. Promocja potrwa do 17 lutego i objęto nią łącznie 31 lektur. Na pewno wybrane z nich przypadną do gustu wybrance naszego serca i, kto wie, może uwolnią w niej dotychczas głęboko skrywane żądze?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA