REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie oglądać bez ciemnych okularów. "Mój agent" od Playera oślepi was gwiazdorską obsadą

Lokowanie produktu: PLAYER

Player odsłoni przed nami największe tajemnice showbiznesu. "Mój agent" zabierze nas bowiem za kulisy pracy w agencji aktorskiej. Obsada polskiej wersji francuskiego formatu "Dix pour cent" dosłownie zapiera dech w piersiach, bo największe gwiazdy polskiego kina grają tu samych siebie. Jak platformie udało się je wszystkie zmieścić w jednej produkcji?

21.12.2022
9:00
mój agent player premiera obsada
REKLAMA

Akcja "Dix pour cent" rozgrywa się w agencji aktorskiej, a główną atrakcją francuskiego serialu okazuje się gwiazdorska obsada. Na ekranie możemy zobaczyć m.in. Monicę Bellucci, która prosi swojego agenta o pomoc w znalezieniu "normalnego" faceta, czy Isabelle Huppert wpadającą w tarapaty, kiedy wbrew podpisanemu kontraktowi chwyta dwie sroki za ogon. Mając wsparcie tak rozpoznawalnych nazwisk, produkcja stała się fenomenem na skalę światową. Nie musicie wierzyć mi na słowo. Świadczy o tym fakt, że Sigourney Weaver sama zabiegała, aby się w tym tytule pojawić.

Prawa do adaptacji formatu wykupiono chociażby w Wielkiej Brytanii, Turcji, Korei Południowej czy Polsce. Za rodzimą odsłonę serialu w naszym kraju odpowiada Player. I powiedzieć, że platforma stanęła na uszach, żeby oddać oryginałowi sprawiedliwość, to jak nic nie powiedzieć. Patrząc na obsadę, można się bowiem spocić. Tak gorące nazwiska się w niej znalazły.

Mój agent - plejada gwiazd w nowym serialu Playera

Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak i Daniel Olbrychski - takie gwiazdy Player upchnął w łącznie sześciu odcinkach "Mojego agenta". Ale spokojnie. Aktorzy i aktorki nie będą musieli zabijać się o czas ekranowy. Wszyscy (jedni solo, inni w parze) dostaną własny epizod serialu. Grają tu samych siebie i swoimi potrzebami, wymysłami i "widzimisię" po kolei będą w mniejszym bądź większym stopniu doprowadzać do szału głównych bohaterów produkcji - swoich agentów.

Jakby wymienione do tej pory gwiazdy nie zapewniały serialowi wystarczającego splendoru, w rolach agentów również zobaczymy znane nam twarze. Wcielają się w nich Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro, Sylwia Achu. Dlatego właśnie szykujcie się na serialowy wybuch supernowej. Do seansu warto zaopatrzyć się w ciemne okulary, aby ten cały bijący z produkcji blask nie spowodował u was trwałych uszkodzeń wzroku.

Mój agent - kiedy premiera nowego serialu Playera?

W "Moim agencie" zadaniem największych gwiazd polskiego kina jest pokazanie nam wszystkiego, co kiedykolwiek chcieliśmy wiedzieć o showbiznesie, ale baliśmy się zapytać. Oczywiście, w sposób odpowiednio udramatyzowany i podkoloryzowany humorem. Wiecie, żebyśmy się podczas seansu nie nudzili. Oficjalny opis fabuły serialu brzmi następująco:

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw. Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i... wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach showbiznesu?

Premiera serialu "Mój agent" 25 grudnia w Playerze. Tego dnia dostępne będą 2 pierwsze odcinki. Kolejne będą pojawiać się na platformie w tygodniowych odstępach.

Lokowanie produktu: PLAYER
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA