REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nicolas Cage poluje na własne dzieci. Zwiastun filmu Mom and Dad

Oto najczarniejsza wizja sytuacji, w której dorośli tracą wszelką cierpliwość do potomstwa. Koniec ze szlabanami i obcinaniem kieszonkowego; w ruch pójdą młoty i siekiery.

28.12.2017
10:55
Mom and Dad
REKLAMA
REKLAMA

Zwykła rodzina mieszkająca na pozornie sielankowym amerykańskim przedmieściu. Problemy z nastoletnią córką, zabawy z młodszym synem – nic niezwykłego, chciałoby się rzec. Do czasu, aż rodziców opanowuje chęć zamordowania swoich dzieci.

Mom and Dad przedstawia osiedle, którego spokój zakłóca tajemnicza żądza pozbycia się pociech przez żądnych krwi dorosłych.

Matki i ojcowie ścigają potomków, mając w głowie tylko jedną myśl: zabić. Młodzież musi przetrwać 24 godziny polowania na własne życie. Jak można wywnioskować ze zwiastuna, rodzice zainteresowani są eksterminacją wyłącznie własnych dzieci.

 class="wp-image-119668"

Akcja skupi się na rodzinie Ryanów. Rodzeństwo Josh (Zackary Arthur) i Carly (Anne Winters) chowa się przed oszalałymi rodzicami – w tych rolach Nicolas Cage i Selma Blair. Całość przypomina produkcje, gdzie fabuła dotyczy tajemniczego wirusa, zamieniającego ludzi w swego rodzaju zombie.

Film zaklasyfikowano jako horror, choć trudno nie dostrzec komediowego charakteru produkcji.

Nie będzie więc to obraz stricte przypominający 28 dni później czy serial The Walking Dead. Choć elementy kina grozy to istotny czynnik fabularny. Obraz bardziej będzie przypominał Zombieland Rubena Fleischera.

REKLAMA

Główną porcję rozrywki w Mom and Dad ma zapewnić Nicolas Cage. Aktor wyrobił sobie markę na przejaskrawionych rolach szalonych osób, więc postać polującego na dzieci ojca wydaje się wprost stworzona dla niego. W jednym z wywiadów przyznał, że ten obraz to jego ulubiony film spośród wszystkich, w których wystąpił w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Była to również okazja do ponownej współpracy Cage’a z reżyserem Brianem Taylorem, współtwórcą Ghost Rider 2.

Mom and Dad to produkcja Yahoo. Film trafi do dystrybucji w serwisie VOD platformy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA