REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Może wreszcie doczekamy się "Niezniszczalnych" z ratingiem dla dorosłych

Wszyscy fani serii "Niezniszczalni" ("Expendables") doskonale zdają sobie sprawę z tego, że największą wadą ostatniego filmu był rating PG-13. Film akcji dla dzieci poniżej 13 roku życia? To absurd i wielki błąd, do którego przyznaje się teraz sam Sylvester Stallone i zapowiada zmiany.

24.11.2014
14:31
Może wreszcie doczekamy się „Niezniszczalnych” z ratingiem dla dorosłych
REKLAMA

Do słabych wyników box office "Niezniszczalnych 3" z pewnością przyczynił się wyciek filmu do Sieci przed jego premierą w kinach, ale gwoździem do trumny była niezrozumiała dla wielu decyzja o ratingu PG-13. W wywiadzie dla CraveOnline Sylvester Stallone powiedział, że kolejna część serii z podstarzałymi gwiazdami kina akcji, z pewnością będzie już oznaczona znaczkiem R, czyli widzowie poniżej 17-go roku życia mogą obejrzeć film tylko w towarzystwie rodziców.

REKLAMA

Żebranie o szerszą widownie za pomocą PG-13 okazało się strasznym niewypałem. Nic dziwnego więc, że i Stallone w końcu zdał sobie z tego sprawę. Jeżeli zbiera się na planie filmowym ekipa najtwardszych bohaterów kina akcji, to do czegoś to zobowiązuje. Krew, pot i oderwane kończyny powinny być nieodłącznym elementem scenariusza, tak jak w poprzednich filmach z serii "Niezniszczalni", które mogły "pochwalić" się ratingiem R. Poza tym, w "Niezniszczalni 4" - jakkolwiek źle to brzmi - wreszcie będzie mógł ktoś zginąć. W poprzedniej części wszyscy bohaterowie cudem wychodzili z opresji mając na sobie draśnięcia (postrzelony zadek). Może tym razem Stallone weźmie pod uwagę szczyptę (i tylko szczyptę) realizmu przy kręceniu scen walki.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA