REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Może wreszcie doczekamy się "Niezniszczalnych" z ratingiem dla dorosłych

Wszyscy fani serii "Niezniszczalni" ("Expendables") doskonale zdają sobie sprawę z tego, że największą wadą ostatniego filmu był rating PG-13. Film akcji dla dzieci poniżej 13 roku życia? To absurd i wielki błąd, do którego przyznaje się teraz sam Sylvester Stallone i zapowiada zmiany.

24.11.2014
14:31
Może wreszcie doczekamy się „Niezniszczalnych” z ratingiem dla dorosłych
REKLAMA

Do słabych wyników box office "Niezniszczalnych 3" z pewnością przyczynił się wyciek filmu do Sieci przed jego premierą w kinach, ale gwoździem do trumny była niezrozumiała dla wielu decyzja o ratingu PG-13. W wywiadzie dla CraveOnline Sylvester Stallone powiedział, że kolejna część serii z podstarzałymi gwiazdami kina akcji, z pewnością będzie już oznaczona znaczkiem R, czyli widzowie poniżej 17-go roku życia mogą obejrzeć film tylko w towarzystwie rodziców.

REKLAMA

REKLAMA

Żebranie o szerszą widownie za pomocą PG-13 okazało się strasznym niewypałem. Nic dziwnego więc, że i Stallone w końcu zdał sobie z tego sprawę. Jeżeli zbiera się na planie filmowym ekipa najtwardszych bohaterów kina akcji, to do czegoś to zobowiązuje. Krew, pot i oderwane kończyny powinny być nieodłącznym elementem scenariusza, tak jak w poprzednich filmach z serii "Niezniszczalni", które mogły "pochwalić" się ratingiem R. Poza tym, w "Niezniszczalni 4" - jakkolwiek źle to brzmi - wreszcie będzie mógł ktoś zginąć. W poprzedniej części wszyscy bohaterowie cudem wychodzili z opresji mając na sobie draśnięcia (postrzelony zadek). Może tym razem Stallone weźmie pod uwagę szczyptę (i tylko szczyptę) realizmu przy kręceniu scen walki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA