REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Wybierz swoją gwiazdę YouTube'a. "Można inaczej" zmierza do finału

Jakiś czas temu pisaliśmy o "Można inaczej", czyli projekcie organizowanym przez Hoop Colę, a będącym współpracą aż czternastu youtuberów. "Można inaczej" to nic innego jak internetowy talent-show, którego celem jest wybranie i nagrodzenie nowej, wschodzącej gwiazdy YouTube. Zwycięzca zgarnie aż 25 tysięcy złotych na rozkręcenie swojego kanału w serwisie (m. in. zakup sprzętu). 

04.07.2014
19:00
Wybierz swoją gwiazdę YouTube’a. „Można inaczej” zmierza do finału
REKLAMA

Do tej pory uczestników konkursu wybierało jury składające się ze znanych vlogerów, m. in. Abstrachujów, SA Wardęgi, Radka Kotarskiego z Polimatów czy AdBustera. Znane twarze YouTube wyróżniły 16 laureatów. Teraz przyszedł czas na widzów - to właśnie oni zdecydują, jaka czwórka wspaniałych znajdzie się w finale.

REKLAMA

Od jutra, czyli 5 lipca potrwa głosowanie internetowe, w którym każdy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Finał "Można inaczej" przewidziany jest na 11 lipca - tego dnia laureat, wraz z zaangażowanymi youtuberami, weźmie udział w Sonisphere Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie.

REKLAMA

Klikając tutaj możecie obejrzeć playlistę z występami 16 potencjalnych zwycięzców. Wśród nich znalazł się team Filozofia w praktyce, Karciany Magik czy projekt poświęcony Urban Legend. Przed odbiorcami twardy orzech do zgryzienia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA