REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ktoś ukradł raperowi telefon w trakcie relacji na żywo. Fani mówią: to kiepska ustawka

Raper Mr. Polska w trakcie prowadzonego live’a na Instagramie, został okradziony. Sprawca wyrwał mu telefon i uciekł, podczas gdy stream wciąż trwał. Nagranie z ucieczki pojawiło się w sieci, a gdy raper odzyskał już telefon, wrzucił na swoje Instastory zdjęcia złodzieja. "To była ustawka" – komentują interanuci.

24.01.2023
12:16
mr polska okradziony na live
REKLAMA

Mr. Polska, znany z takiego hitu, jak "Złote Tarasy" czy kawałka powstałego we współpracy z Frizem – "Awaryjne światła", wczoraj wieczorem rozpoczął live’a na Instagramie. Nagle został on gwałtownie przerwany, a jego uczestnicy zamiast rapera zobaczyli na ekranie biegnącego mężczyznę.

REKLAMA
Tweet na profilu The Poland News

Live na profilu Mr. Polska – czy to była ustawka?

Mężczyzna, który ukradł telefon, biegł z nim dobre kilka minut, wciąż uczestnicząc w streamie na żywo. Kilka sekund później zaczęły pojawiać się komentarze zaniepokojonych uczestników live’a, a sprawca chociażby nie zablokował telefonu, widząc, że jest w sieci na żywo.

Po jakimś czasie okazało się, że komórka została szczęśliwie odzyskana. Mr. Polska poinformował o tym, wrzucając zdjęcia złodzieja, który zrobił sobie selfie na telefonie rapera.

REKLAMA
 class="wp-image-2215777"
Instastory rapera Mr. Polska

Cała sprawa wygląda mocno podejrzanie, szczególnie, że wizerunek złodzieja został udostępniony w sieci. Pod postem na Twitterze The Poland News pojawiły się komentarze podważające prawdziwość kradzieży. Internauci twierdzili, że to była zwykła ustawka, aby rozdmuchać ten temat w internecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA