REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Mr. Robot" dostanie drugi sezon

Stacja USA Network wiąże wielkie nadzieje ze swoim nowym serialem, "Mr. Robot". Chwilę po telewizyjnej premierze pilotażowego odcinka poinformowano, że zamówiony został drugi sezon tej produkcji.

25.06.2015
9:45
Mr. Robot dostanie drugi sezon
REKLAMA
REKLAMA

I są to nadzieje jak najbardziej uzasadnione, bowiem pierwszy odcinek nie tylko zebrał bardzo dobre recenzje, ale też przyciągnął przed telewizory zadowalającą liczbę widzów (dokładne dane dotyczące jego oglądalności nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości). Warto w tym miejscu nadmienić, że w Internecie dostępny był od miesiąca na kilku popularnych platformach VOD, m. in. iTunes, Hulu czy Amazon Instant Video, gdzie w sumie obejrzało go niemal 3 miliony osób. Nie bez znaczenia jest też zapewne fakt, że pierwszy odcinek już zebrał kilka wyróżnień, jak choćby nagrodę publiczności na festiwalu South By Southwest.

REKLAMA

Tuż po wczorajszej premierze telewizyjnej, emitująca serial stacja USA Network oświadczyła, że "Mr. Robot" otrzyma drugi sezon. Podobnie jak pierwszy, będzie on składał się z dziesięciu odcinków, a jego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

"Mr. Robot" to serial opowiadający o losach cierpiącego na zaburzenia psychiczne Elliota, który wiedzie podwójne życie. Jest technikiem do spraw bezpieczeństwa informatycznego, pracującym dla wielkiej korporacji, a jednocześnie... hakerem anarchistą, żywiącym pogardę do otaczającego go świata wyzysku. Pewnego dnia kontaktuje się z nim tajemnicza grupa cyberprzestępców, której celem jest walka z bankami, korporacjami oraz zniszczenie nieformalnej organizacji zrzeszającej najbardziej wpływowe osoby świata. Więcej przeczytacie w naszej recenzji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA