REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rami Malek i odpowiedzi na trudne pytania. Sprawdźcie zapowiedź 4. sezonu serialu „Mr. Robot”

Fani „Mr. Robot” w tym roku pożegnają się z ulubionym serialem. Dziś opublikowano teaser zapowiadający 4. sezon produkcji.

17.07.2019
21:50
mr. robot sezon 4 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu „Mr. Robot” wyemitowano w maju 2015 roku. Jego główny bohater, grany przez Ramiego Maleka Elliot Alderson, jest specem od bezpieczeństwa cybernetycznego, a po godzinach także hakerem. Jego historię, a także opowieść o grupie zwanej fsociety śledziliśmy przez 3 kolejne sezony.

„Mr. Robot” - zwiastun 4. sezonu:

Elliot Alderson będzie musiał odpowiedzieć na jakże ważne, podstawowe pytanie: Czy było warto? Opublikowany klip nie zdradza nam nic a nic na temat fabuły. Wiadomo oczywiście, że Aldersona czekają kolejne rozterki i trudne decyzje.

Sam Esmail, twórca serialu, postanowił zakończyć go na 4. sezonie. W jednym z wywiadów wyznał, że po prostu nie miał pomysłu na dobrą kontynuację opowieści. Nie chciał na siłę tworzyć kolejnych epizodów. Kto wie, może to tylko jeden z wielu powodów. Innym może być fakt, że Rami Malek jest od jakiegoś czasu bardzo zajętym aktorem. Obecnie pracuje m.in. na planie nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

REKLAMA

Oprócz Ramiego Maleka, w obsadzie „Mr. Robot” znaleźli się m.in. Christian Slater, Carly Chaikin oraz Portia Doubleday. Premiera 4. sezonu „Mr. Robot” odbędzie się jesienią tego roku.

3. sezony produkcji znajdziecie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA