REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Mroczna Wieża" Stephena Kinga trafi do kin. Nareszcie wiemy kiedy

Sony Pictures Entertainment ujawniło dokładne daty premier szesnastu filmów, które pojawią się w kinach w ciągu najbliższych dwóch lat. Są wśród nich między innymi reboot "Jumanji" i nowe odsłony "Bad Boys" czy "Resident Evil". Jest także wyczekiwana od dawna "Mroczna Wieża".

06.08.2015
9:02
Mroczna Wieża Stephena Kinga trafi do kin. Nareszcie wiemy kiedy
REKLAMA
REKLAMA

"Mroczna Wieża" to najgłośniejszy cykl powieściowy Stephena Kinga, w skład którego wchodzi osiem książek. Historia Rolanda Deschaina, ostatniego rewolwerowca, usiłującego dotrzeć do tytułowego, legendarnego budynku mogącego być istotą wszystkich rzeczy rozpalała wyobraźnię rzeszy fanów już od ponad 30 lat - pierwsza część cyklu ukazała się w 1982 roku. O jej ekranizacji mówiło się od dawna - nareszcie wiadomo, kiedy się jej doczekamy.

mroczna wieża king
REKLAMA

Film wejdzie do kin 13 stycznia 2017 roku. Jego reżyserem będzie Nikolaj Arcel. Będzie to adaptacja "Rolanda", pierwszej odsłony "Mrocznej wieży". Zgodnie z zapowiedziami, niedługo potem pojawią się kolejne widowiska, a oprócz nich - telewizyjny serial.

Sony ogłosiło także daty premier wielu innych ciekawych filmów. I tak na przykład reboot "Jumanji" obejrzymy pod koniec grudnia 2016 roku, "Resident Evil" powróci 13 stycznia 2017, a "Bad Boys" - 17 lutego 2017. Na reboot "Pogromców duchów" poczekamy do lipca 2016, a na aktorską "Barbie" - do czerwca 2017. Pełną listę premier znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA