REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

MTV wznowi serię "Unplugged"

MTV, które z najpopularniejszej stacji muzycznej na świecie stało się najpopularniejszą stacją o obchodzących szesnaste urodziny nastolatkach w ciąży umawiających się na randki z mamami swoich kolegów, zamierza przywrócić na antenę jeden ze swoich najbardziej znanych i najlepszych programów. Mowa oczywiście o "MTV Unplugged". 

22.04.2016
11:04
Kultowe MTV Unplugged powróci na antenę
REKLAMA
REKLAMA

"MTV Unplugged" to popularny i wielokrotnie nagradzany program, w którym znani artyści prezentowali swój repertuar w wersji akustycznej. Wiele z tych koncertów zostało po zarejestrowaniu wydanych w formie albumów muzycznych. Show emitowane było od końca lat osiemdziesiątych. Początkowo regularnie, z czasem coraz rzadziej. Ostatnia jak dotąd odsłona, podczas której wystąpiła Miley Cyrus, miała miejsce w styczniu 2014 roku. W "MTV Unplugged" udział wzięli między innymi Björk, Bob Dylan, Coldplay, The Cranberries, Eric Clapton, Florence and the Machine, Nirvana, R.E.M., a także Kult i Hey.

REKLAMA

Stacja ogłosiła niedawno chęć powrotu do swoich muzycznych korzeni. Jednym z flagowych projektów tego zwrotu ma być powrót "MTV Unplugged", emitowanego - tak jak na początku - regularnie. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie pierwszy koncert w ramach tego programu zostanie nagrany jeszcze w tym roku. Oprócz "Unplugged", stacja zamówiła także kilka innych programów, których motywem przewodnim będzie muzyka. To się nazywa dobra zmiana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA