REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zapomnijcie o zwycięzcach MTV Video Music Awards, liczy się tylko występ Beyoncé

Teoretycznie zwyciężczynią tegorocznej gali MTV Video Music Awards jest Miley Cyrus, która zgarnęła statuetką za najlepszy teledysk roku („Wrecking Ball”), ale tylko teoretycznie. Prawdziwą zwyciężczynią jest Beyoncé, która swoim 16-minutowym występem skradła całe show, a trzeba przyznać, że konkurencja nie spała, bo występy Taylor Swift oraz Nicki Minaj były również świetne.

25.08.2014
11:29
Zapomnijcie o zwycięzcach MTV Video Music Awards, liczy się tylko występ Beyoncé
REKLAMA

Wiadomo, że przy tego typu galach, co MTV VMA, liczy się spektakularność i całkowity opad szczęki, a w tej kategorii rządziła Beyoncé. Generalnie ta noc należała do kobiet, które na scenie dały show bardzo przyjemny zarówno dla oczu, jak i uszu. Panowie niestety nie spisali się - Maroon 5, Sam Smith, Usher, 5 seconds of summer wypadli blado na tle koleżanek z branży.

REKLAMA

Jeżeli chodzi o rozdanie statuetek, to nie raczej nie można mówić o wielkim szoku. W kategorii najlepszy klip hip-hopowy wygrał Drake („Hold On”), najlepszym męskim teledyskiem okazało się „Sing” Eda Sheerana, a żeńskim „Dark Horse” Katy Perry. W kategorii pop wygrała Ariana Grande z Iggy Azaleą („Problem”), a w kategorii rock… Lorde („Royals”), która konkurowała z Arctic Monkeys, Linkin Park, The Black Keys i Imagine Dragons, czyli zespołami, które bardziej kojarzą się z rockiem niż Lorde. Pełną listę zwycięzców znajdziecie na stronie MTV.

Wracając jeszcze na chwilę do Miley, to nasza twerkująca artystka na pewno zaplusowała u publiczności ze względu na swój społeczny przekaz dotyczący bezdomnej młodzieży. Jej apel – wygłoszony ustami bezdomnego o imieniu Jesse – chwytał za serce i zwrócił na pewno uwagę na ten problem. Poza tym wzruszającym momentem, na gali MTV VMA mieliśmy przede wszystkim dobre koncerty, a wśród nich słodką Taylor Swift, która również podczas występów innych artystów pokazywała, że potrafi świetnie się bawić i… tańczyć w specyficzny dla siebie sposób. Zobaczcie serię gifów z Taylor w roli głównej na stronie Mashable.

REKLAMA

Nicki Minaj z kolei w sporej części odtworzyła swój przecudowny, kiczowaty teledysk na scenie MTV VMA. Gdyby nie występ Beyoncé, prawdopodobnie to ona by gościła w nagłówku, ale królowa może być tylko jedna. Beyoncé przez 16 minut czarowała publiczność prezentując w zasadzie cały materiał ze swojej ostatniej płyty („Beyoncé”). No a na deser pojawiła się również Blue Ivy, córeczka Beyoncé i Jaya-Z spowodowała , że gala MTV VMA spłynęła słodkością.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA