REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Brawo Multikino! Kupisz bilet na film Warcraft: Początek, dostajesz miesiąc grania w MMORPG za darmo

To się nazywa świetna inicjatywa nakierowana na graczy. Każdy, kto wybierze się do Multikina na film Warcraft: Początek, otrzyma specjalny kupon, umożliwiający miesiąc bezpłatnego grania w abonamentowe MMORPG World of Warcraft!

01.06.2016
15:19
Brawo Multikino! Warcraft: Początek + kod na WoW-a!
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż Polski i Multikina brakuje na oficjalnej liście partnerów Blizzarda, przedstawiciel sieci kin działających na terenie naszego kraju wystosował oficjalną wiadomość, w której możemy przeczytać:

"Od dzisiaj w kinach sieci Multikino rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na film „Warcraft: Początek”, którego premiera odbędzie się 10 czerwca br.

Tylko w Multikinie każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” może odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc."

Jak pisaliśmy jakiś czas temu, jesteśmy zdecydowanie na tak dla tego typu dodatków dla fanów.

World of Warcraft to wciąż najpopularniejsze abonamentowe MMO dostępne na rynku gier wideo. Chociaż z miesiąca na miesiąc liczba subskrybentów spada, Blizzard w dalszym ciągu może pochwalić się wielomilionową bazą klientów, za którą inni producenci gier wideo byliby skłonni zabić.

warcraft film class="wp-image-56230"
REKLAMA

Bardzo możliwe, że wielu widzów filmu Warcraft: Początek wyjdzie z kina z zamiarem wydłużenia swojej przygody w świecie Azeroth, tym razem za pomocą gry komputerowej. Kod na miesiąc darmowego grania w World of Warcraft to jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Gra zyska nowych klientów, fani filmu będą w siódmym niebie, z Blizzard będzie mógł pochwalić się ciekawymi, robiącymi wrażenie statystykami.

Nie posiadam się z radości, że sieć kin działająca na terenie Polski również bierze udział w tej inicjatywie. To jedna z tych sytuacji, kiedy nie musimy czuć się jak Europa klasy B. Brawo Blizzard, brawo Multikino.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA