REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mute już w Netfliksie. Po Altered Carbon przyszedł czas na cyberpunkowy film od serwisu

Niebezpieczny Berlin przyszłości, zniknięcie kobiety i śledztwo - tak zapowiada się nowy cyberpunkowy film Netfliksa, Mute. Produkcja Duncana Jonesa, znanego z takich tytułów jak Moon czy Kod nieśmiertelności, właśnie pojawiła się w Netfliksie.

23.02.2018
9:00
bez słowa
REKLAMA
REKLAMA

Przenosimy się do niedalekiej przyszłości, 40 lat później niż teraz. Jesteśmy w Berlinie. To miasto, w którym dzieją się rzeczy niebezpieczne, a ulice wypełniają neony. Głównym bohaterem produkcji jest Leo Beiler, w którego wcielił się Alexander Skarsgård.

Leo jest barmanem i na skutek wypadku przestał mówić.

Mężczyzna będzie miał przed sobą trudne zadanie. Chce za wszelką cenę odnaleźć ważną dla siebie osobę, dziewczynę imieniem Naadirah. Ta przepadła jak kamień w wodę. Krążąc o mieście i szukając kobiety, Leo poznaje tajemnice mrocznego Berlina. Będzie musiał stawić czoła gangsterom i odkryje nowe sekrety. Na jego drodze wielokrotnie będzie pojawiać się dwójka podejrzanych Amerykanów. Być może to właśnie oni zaprowadzą go do Naadirah?

REKLAMA

W filmie obok Alexandra Skarsgårda wystąpili także: Paul Rudd, Justin Threoux, Gilbert Owuor, Noel Clarke, Florence Kasumba i Daniel Fathers. Scenariusz do produkcji napisał Duncan Jones, reżyser filmu, a wspomagał go Michael Robert Johnson. Praca nad Mute trwała kilkanaście lat, a już teraz możecie oglądać jej efekty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA