REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Katowice kochają Miuosha, Sosnowiec woli Gang Albanii. Świetna muzyczna mapa Spotify

Spotify zaskoczyło nową możliwością. Od dzisiaj każdy internauta może podejrzeć, jakie utwory były najczęściej słuchane na terenie interesującej go aglomeracji. Muzyczna mapa Spotify pokazuje naprawdę interesujące muzyczne informacje.

13.07.2015
19:57
Katowice kocha Miuosha, Sosnowiec woli Gang Albanii
REKLAMA
REKLAMA

Brynica. Rzeka w województwie śląskim, która dzieli Ślązaków i Zagłębników. Długa na 55 kilometrów, w niektórych miejscach wąziutka na tyle, że można przeskoczyć ją suchą nogą. Taka jednak wystarczy, aby zostać symbolem podziału wśród ludności Katowic i Sosnowca. Podziału muzycznego, który wypada nader ciekawie również w innych zakątkach Polski.

Muzyczna mapa Spotify to źródło bardzo ciekawych informacji o naszych preferencjach muzycznych.

Katowice kocha Miuosha, Sosnowiec woli Gang Albanii. Warszawa oszalała na punkcie Taco Hemingway. Gdańsk zasłuchuje się w Sarsie. Wrocław szaleje przy Donatanie i Maryli Rodowicz. Kraków zakochał się w hitach grupy Enej. Łódź wciąż zapętla Quicksandmana. To tylko część z danych, jakie agreguje nowa witryna.

Muzyczna mapa Spotify nie ogranicza się jedynie do terytorium naszego kraju. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć, przy czym aktualnie bawi się Berlin, Nowy Jork czy Londyn. Najbardziej popularna muzyka danej aglomeracji jest przedstawiona w formie składanki, którą bardzo łatwo dodać do własnej listy ulubionych.

REKLAMA

Twórcy mapy obiecują, że globalne trendy będą aktualizowane raz na dwa tygodnie. Liczę, że wraz z kolejnymi aktualizacjami terytorium Polski będzie poszerzane o następne miasta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA