REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyczne premiery sierpnia. Tych albumów musisz posłuchać

Jeśli tegoroczny sierpień będzie tak gorący, jak lipiec, przydadzą się lekkie, bujające dźwięki. Znajdziemy takie w nowościach płytowych najbliższych tygodni. Sprawdźcie muzyczne premiery sierpnia.

01.08.2018
12:09
Muzyczne premiery sierpnia - wybieramy najciekawsze albumy
REKLAMA
REKLAMA

Premiery płyt - sierpień 2018

Mac Miller - Swimming

Swimming to piąty album studyjny amerykańskiego rapera. Miller w swojej twórczości inspiruje się takimi muzykami i zespołami, jak Beastie Boys, Outkast, A Tribe Called Quest czy Lauryn Hill.

Premiera Swimming zaplanowana jest na 3.08

Kodaline - Politics Of Living

Irlandzka grupa niezmiennie porusza się wokół brzmień pop-rockowych, z domieszką indie rocka. Ich trzeci album długogrający promuje między innymi singiel Follow Your Fire.

Premiera Politics Of Living zaplanowana jest na 10.08

Jason Mraz - Know

Na nowe długogrające wydawnictwo Jasona Mraza fani czekają od czterech lat, od wydania albumy Yes! Amerykański muzyk ma na koncie dwie nagrody Grammy i koncerty w takich miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden czy londyńska 02 Arena.

Premiera Know zaplanowana jest na 10.08

Holak - Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał

Mateusz Holak to wiecznie aktywny i próbujący nowych dźwięków muzyk, znany m.in. z działalności duetu Małe Miasta. Dożyłem... to jego kolejna solowa propozycja, kręcąca się mocno wokół hip-hopowych brzmień.

Premiera Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał zaplanowana jest na 10.08

Nicki Minaj - Queen

Queen to czwarty album studyjny znanej z kolorowych, zwariowanych strojów Nicki Minaj. Jego poprzednik, The Pinkprint, swoją premierę miał w 2014 roku.

Premiera Queen zaplanowana jest na 10.08

Ariana Grande - Sweetener

Wydawać by się mogło, że Grande jeszcze niedawno rozpoczynała karierę w programach telewizyjnych dla dzieci. Sweetener to następca Dangerous Woman, wydanej w 2016 roku.

Premiera Sweetener zaplanowana jest na 17.08

Mitski - Be the Cowboy

Mitski Miyawakito wychowała się wokół płyt zgromadzonych przez rodziców. Sama gra muzykę poruszającą się w klimacie indie rocka. Be the Cowboy to jej piąty album studyjny.

Premiera Be the Cowboy zaplanowana jest na 17.08

Ólafur Arnalds - Re:member

Arnalds tworzy eksperymentalną elektronikę, ambient, łączy elementy klasyki i nowoczesnych brzmień. Jest także autorem muzyki serialowej, na przykład do Broadchurch. Re:member będzie jego czwartym solowym albumem studyjnym.

Premiera Re:member zaplanowana jest na 24.08

Interpol - Marauder


Zespół Interpol powstał w Nowym Yorku w 1997 roku. W tym roku miną cztery lata od premiery ich poprzedniego longplaya, zatytułowanego El Pintor.

Premiera Marauder zaplanowana jest na 24.08

Alice In Chains - Rainier Fog


Rainier Fog będzie szóstym albumem studyjnym w dyskografii, następcą wydanego ponad pięć lat temu albumu. Tytuł nowego krążka odnosi się do góry Rainier, wzniesienia górującego nad Seatlle, z którego pochodzi słynna grupa.

Premiera Rainier Fog zaplanowana jest na 24.08

Jain - Souldier


Pierwszą piosenkę Jain skomponowała w wieku 16 lat. W 2015 r. premierę miał jej debiutancki album, na którym znalazł się singiel Come - kawałek, który przyniósł wokalistce popularność. Czas na longplay numer dwa.

Premiera Souldier zaplanowana jest na 24.08

Honne - Love Me / Love Me Not


Debiutancki album brytyjskiego duetu, zatytułowany Warm on a Cold Night, był zestawem bujających, elektronicznych kompozycji. Tym razem możemy spodziewać się świetnej powtórki z rozrywki.

Premiera Love Me / Love Me Not zaplanowana jest na 24.08

Passenger - Runaway

Passenger pod koniec wakacji zaprezentuje swój dziesiąty longplay. Michael David Rosenberg, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, pochodzi z Brighton, ma 34 lata i bardzo lubi folk rock.

Premiera Runaway zaplanowana jest na 31.08

The Kooks - Let’s Go Sunshine

Let’s Go Sunshine opowiadać będzie o definiowaniu tego, kim jesteśmy, o zadawaniu pytań. Ma być portretem współczesnego, miejskiego stylu życia. Muzycy The Kooks prace nad albumem rozpoczęli w 2015 r.

Premiera Let’s Go Sunshine zaplanowana jest na 31.08

Anna Calvi - Hunter

Hunter będzie trzecim albumem długogrającym w dyskografii charyzmatycznej Anny Calvi. Silna kobieta z gitarą pewnie znowu zaprezentuje nam zestaw mocnych, rockowych kawałków.

Premiera Hunter zaplanowana jest na 31.08

Wild Nothing - Indigo

Trochę indie rocka, trochę dream popu, wszystko pośród pięknych melodii i fajnych kompozycji. Indigo będzie czwartym albumem długogrającym amerykańskiej grupy Wild Nothing.

Premiera Indigo zaplanowana jest na 31.08

Jonathan Jeremiah - Good Day

REKLAMA


Good Day będzie czwartym albumem studyjnym brytyjskiego muzyka. W środku znajdziemy inspirację książką Josepha Campbella The Hero With A Thousand Faces.

Premiera Good Day zaplanowana jest na 31.08

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA