REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Do samochodu, do pociągu - wybraliśmy dla was składanki na wyjazd majowy

Majówka to idealny czas na bliższe i dalsze wycieczki. Każda wyprawa będzie bardziej udana, gdy towarzyszyć jej będzie odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa. Dlatego też podpowiadamy, jakie składanki najlepiej sprawdzą się w podróży czy to pociągiem czy samochodem. 

30.04.2016
11:04
Muzyka do samochodu - nowe składanki na podróż autem
REKLAMA
REKLAMA

Poniżej znajdziecie kilka zróżnicowanych playlist i płyt, które będą stanowiły świetny dodatek do samochodowej podróży. Jeżeli macie własne składanki, które zawsze bierzecie z sobą na urlopowe wojaże, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach.

Gdyby powstało Drive 2…

drive class="wp-image-68792"

Ekipa Tidala podjęła się bardzo trudnego zadania. Administratorzy spróbowali określić, jakie utwory znalazłyby się w filmie „Drive 2”, gdyby ten kiedykolwiek powstał. Twórcy składanki skupili się na mrocznym synth popie, ambiencie oraz punk rocku. Świetny wybór, jeżeli „Drive” zrobiło na was świetne wrażenie, a wykorzystana w filmie muzyka na długo zapadła w waszej pamięci.

Kavinsky to elektroniczna klasa sama w sobie

kavinsky class="wp-image-68793"

Ciemne okulary, skórzana kurtka, ciasne jeansy, amerykański samochód i zachód słońca nad wybrzeżem - warto nadrobić czas spędzony w PRL-u i zafundować sobie klimat retro-USA. Tutaj niezastąpiony będzie Kavinsky, który gra rewelacyjną muzykę elektroniczną, idealną do samochodu. Zwłaszcza, jeżeli chcesz pokonywać kilometry w naprawdę dobrym stylu.

Składanka z Grand Theft Auto zawsze się przydaje

gta class="wp-image-68794"

Z każdą odsłoną GTA Rockstar rozpieszcza nas kapitalnymi stacjami radiowymi, nadającymi bardzo zróżnicowaną muzykę. Ekipa TIDALa postanowiła zebrać wszystkie najciekawsze i najbardziej charakterystyczne kawałki, które możemy usłyszeć w najnowszej, piątej odsłonie świetnej serii. Na jednej playliście usłyszycie Tupaca, Dr. Dre, Slayera, Britney Spears, Fergie, Muse i wielu, wielu innych. Uniwersalna, nieustannie zaskakująca składanka.

Tylko siedzieć i patrzeć przez okno

road class="wp-image-68795"

Dla odmiany coś znacznie spokojniejszego. Kolejna składanka to idealny zbiór utworów na spokojną podróż, z leniwym wpatrywaniem się przez okno na ciągle zmieniające się otoczenie. Spokój, dobra droga, noga zdjęta z gazu - ułożona przez platformę TIDAL składanka idealnie nadaje się do spokojniejszych wycieczek, kojących nerwy i pozwalających odpocząć od miejskiego zgiełku. Duuuużo akustycznej gitary i spokojne wokale to główne cechy linkowanej playlisty.

Czas na drzemkę

bus class="wp-image-68796"
REKLAMA

O ile nie prowadzę samochodu, jestem w stanie zasnąć praktycznie po kilku minutach od wejścia do pojazdu. Dźwięk silnika, szum powietrza, wygodne fotele - wszystko to sprawia, że jako pasażer zawsze przesypiam większą część drogi. Ta składanka jest stworzona właśnie dla osób takich jak ja. Ukołysze do drzemki, a przy okazji nie sprawi, że kierowca będzie podróżował w absolutnej ciszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA