REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

A gdyby tak przenieść się do Muzyka Google Play ze Spotify? Teraz warto spróbować, bo 3 miesiące są za darmo

Z tej promocji na pewno skorzystam, mimo iż jestem dość zatwardziałym użytkownikiem Spotify. Nie było lepszego momentu by sprawdzić, czy Muzyka Google Play spełni w jakiś sposób lepiej moje potrzeby. Wam też proponuję testy.

27.08.2018
13:45
google play
REKLAMA
REKLAMA

W zasadzie używam tylko dwóch usług muzycznych, a i tak uważam że mam o jedną za dużo. Spotify ujmuje mnie bogactwem swojego katalogu, dobrymi aplikacjami i świetnie działającymi algorytmami rekomendacji. Nie chcę się przesiadać, bo nie widzę ku temu powodów. Wiele robi też przyzwyczajenie. Uzupełniam to Apple Music z uwagi na fantastyczne dostępne tylko tam podcasty.

Muzyczna usługa Google’a nigdy nie była mi na rękę. Nie jest dostępna na konsolę Xbox One, której często używam, a na tablecie z Windows dostępna jest wyłącznie jako aplikacja webowa. Tyle że również i ona ma swoje unikalne zalety oraz niesłychanie bogaty katalog. Jak się przekonać czy warto? Nie ma lepszego dnia niż dziś.

Atrakcyjna promocja na Muzyka Google Play. Kwartał za darmo, bez zobowiązań.

Gdzie jest haczyk? W teorii darmowy kwartał w usłudze nie jest dostępny dla każdego. Sposób na aktywowanie trzech nieodpłatnych miesięcy jest przekazywany wyłącznie nabywcom głośników JBL. Regulamin promocji nie zabrania jednak dzielenia się metodą na darmowy okres próbny z innymi użytkownikami, a przepis – jak ujawnia Pepper.pl – jest opisywany na zwykłej ulotce.

muzyka google play za darmo class="wp-image-195268"

Promocja jest dostępna wyłącznie dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z usługi. Te osoby mogą kliknąć w ten link, by aktywować wspomniany darmowy dostęp. Zostaniemy poproszeni o dane karty płatniczej, ale bez obaw – dopóki nie minie promocyjny kwartał, nie zostanie pobrana żadna opłata. Automatyczne odnawianie subskrybcji można wyłączyć – rekomenduję zrobić to od razu po aktywowaniu usługi.

REKLAMA

To w zasadzie tyle. Muzyka Google Play za darmo przez kwartał: miłego słuchania!

Muzyka Google Play oferuje system rekomendacji nieco przypominający ten ze Spotify, aplikacje mobilne na Androida i iOS-a, możliwość dodawania do list odtwarzania zdobyte z innych źródeł i zapisane w plikach piosenki, stacje radiowe, tryb offline i bazę ponad 40 mln utworów. Jeszcze nie wiem, czy się przesiądę. Ale teraz na pewno dam usłudze szansę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA