REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Na te grudniowe muzyczne nowości czekamy najbardziej

Nowy album sir Paula McCartneya i koncertówka od Artctic Monkeys. Jakie jeszcze nowości muzyczne dostaniemy w tym miesiącu?

02.12.2020
13:39
muzyka na grudzień paul mccartney
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach, muzyce i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Płyty na grudzień:

Shawn Mendes – Wonder

Czwarty album studyjny kanadyjskiego wokalisty, który, jak wielu innych, swoje pierwsze kroki stawiał publikując nagrania na platformie Vine. O życiu w trasie i konsekwencjach wynikających z popularności opowiedział niedawno w filmie „Shawn Mendes: In Wonder”, który znajdziecie na Netfliksie.

Premiera: 4 grudnia

Sigur Rós – Odin's Raven Magic

Radość dla fanów islandzkiego zespołu, który ostatnio raczej nie rozpieszcza ich nowym materiałem (ostatni album to Kveikur wydany w 2013 roku). Nowe wydawnictwo to także materiał, z którym fani mogli mieć już do czynienia – grupa zaprezentowała go podczas festiwalu Reykjaviku w 2002 roku.

Premiera: 4 grudnia

Arctic Monkeys – Live At The Royal Albert Hall

Nagrania z koncertu promującego szósty album studyjny brytyjskiej grupy, „Tranquility Base Hotel + Casino”. Tego wieczora grupa zagrała przekrojowy set z najważniejszymi kawałkami z ich dyskografii, także tymi z debiutanckiego albumu. Dochód z koncertu, podobnie jak dochód ze sprzedaży albumu, trafić ma na konto organizacji charytatywnej War Child UK.

Premiera: 4 grudnia

The Avalanches – We Will Always Love You

Australijska elektroniczna grupa obchodziła niedawno 20. rocznicę premiery debiutanckiego albumu, „Since I Left You”. Potem zespół zaliczył długą przerwę – ich kolejny album ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Do nagrań na najnowszą płytę muzycy zaprosili znakomitych gości, wśród nich m.in. Blood Orange, Denzel Curry, Tricky, MGMT, Neneh Cherry, Jamie xx, Karen O i Kurt Vile.

Premiera: 11 grudnia

Paul McCartney – McCartney III

18. solowy album muzyka, będący kontynuacją jego dwóch pierwszych solowych albumów – „McCartney” (1970 r.) oraz ​​„McCartney II” (1980 r.). Sir McCartney nowy materiał nagrał w swoim domu w Sussex podczas lockdownu.

REKLAMA

Premiera: 18 grudnia

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA