REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Marzec przyniesie dużo dobrych muzycznych nowości. Przegląd zapowiedzi płytowych

Wśród marcowych zapowiedzi płytowych między innymi oczekiwany nowy album Lany Del Rey czy najnowsze wydawnictwo duetu PRO8L3M. Na które premiery warto jeszcze zwrócić uwagę?

03.03.2021
14:26
Marzec przyniesie dużo dobrych muzycznych nowości
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka na marzec — zapowiedzi płytowe:

Lana Del Rey — Chemtrails Over the Country Club

Siódmy album studyjny Lany Del Rey miał ukazać się już jakiś czas temu, później premiera została przełożona, ale wygląda na to, że fani i fanki nie będą musieli już dłużej czekać. A single zwiastujące album zapowiadają dobrze znany z poprzednich wydawnictw artystki nostalgiczny klimat.

Premiera: 19 marca

The Antlers — Green To Gold

Fani zespołu The Antlers czekają na nowy album od 2014 roku – wtedy to ukazał się krążek „Familiars”. Nowy materiał, według słów Petera Silbermana, nie będzie w sobie miał nic z mroku. Materiał dokumentuje dwa lata jego życia.

Premiera: 26 marca

tUnE-yArDs — sketchy

Pierwszy od trzech lat album odpowiedzialnej za projekt Merrill Garbus zapowiada między innymi piosenka Hold Yourself. Interesujący indie popowy, pełnej energii, podtrzymujący na duchu numer.

Premiera: 26 marca

Ben Howard — Collections from the Whiteout

Czwarty album długogrający brytyjskiego muzyka, który tym razem postanowił powierzyć produkcję swojego materiału Aaronowi Dessnerowi z zespołu The National. Oprócz niego wśród gości na nowym albumie pojawią się także m.in. Yussef Dayes i Kate Stables.

Premiera: 26 marca

Oxford Drama — What's the Deal With Time

Trzeci album długogrający wrocławskiego duetu. Po zapowiedziach, m.in. piosence Not my Friend słychać, że duet kontynuuje eksplorację melodyjnych, artrockowych, melancholijnych brzmień.

Premiera: 26 marca

PRO8L3M — Block Party Mixtape

Miał być album, na którym Pro8l3m odda głos swoim gościom. Tymczasem koncepcja ewoluowała do formuły albumowej. Krążek miał ukazać się 26 lutego, zamiast tego, miesiąc później fani dostaną rozszerzony materiał. Promuje go singiel V.

Niezależnie od statusu społecznego, zasięgu, dochodów, pozycji zawodowej, pozycji towarzyskiej. Jesteśmy ważni i powinniśmy być ważni dla siebie nawzajem, bo każdy jeden głos i ruch mają większe znaczenie. Singiel „V” wraz z towarzyszącym mu obrazem to przypomnienie, że każdy powinien czuć swoją godność i czuć się ważnym i obecnym elementem społecznej układanki i relacji, które tworzy – mówią o singlu twórcy.

Premiera: 30 marca

Wśród pozostałych zapowiedzi płytowych na marzec m.in.:

REKLAMA

Kings Of Leon — When You See Yourself / 5.03
Lapalux — Total Reality, Total Chaos / 5.03
Of Montreal — I Feel Safe With You / 5.03
Jay Gonzalez —Back To The Hive / 5.03
Arab Strap — As Days Get Dark / 5.03
Janka — MIDI Life Crisis / 8.03
Bass Astral x Igo — Satellite / 12.03
Caribou — Suddenly Remixes / 12.03
Natalia Przybysz — MTV Unplugged / 12.03
Waluś Kraksa Kryzys — Atak 1996 / 12.03
Xiu Xiu — OH NO / 26.03
Kaśka Sochacka — Ciche dni / 26.03
Noga Erez — Kids / 26.03

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA