REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka powoli budzi się z poświątecznego letargu. Sprawdzamy zapowiedzi płytowe na styczeń

Przemysł muzyczny jeszcze budzi się ze świątecznej przerwy, dlatego w najbliższych tygodniach raczej nie spodziewajmy się spektakularnych premier. Jednak wśród tych zapowiedzianych na styczeń znalazło się kilka interesujących nowości.

05.01.2021
20:00
muzyka na styczeń 2021
REKLAMA
REKLAMA

Rhye — Home

Czwarty album (o jakże wymownym w dzisiejszych czasach tytule) projektu tworzonego przez kanadyjskiego muzyka Mike'a Milosha. Na samym początku projekt owiany był aurą tajemnicy. A przykuł uwagę słuchaczy zmysłowymi, soul-popowymi kawałkami takimi jak Open.

Premiera: 22 stycznia

Still Corners — The Last Exit

O zespole Still Corners było przez jakiś czas cicho, ale już niebawem będziemy mogli posłuchać ich nowego albumu studyjnego. Dream-popowy duet powstał w 2007 roku w Londynie. W czerwcu 2008 roku Greg Hughes i Tessa Murray zaprezentowali światu swoją debiutancką EP-kę Remember Pepper? Od tamtej pory ich dyskografia urosła do czterech albumów długogrających (piąty w drodze).

Premiera: 22 stycznia

Ariel Pink — Sit n’ Spin

Nowe wydawnictwo amerykańskiego muzyka z ponad dwudziestoletnim stażem na scenie, to kompilacja. Znajdą się na niej single, EP-ki i niewydane nagrania sesyjne.

Premiera: 29 stycznia

The Notwist — Vertigo Days

REKLAMA

Pierwsze od 2015 roku wydawnictwo z nową muzyką niemieckiego zespołu. Indierockowa grupa powstała w 1989 roku, na początku grając muzykę z okolic post-hardcore'u. Dziś mają na koncie osiem albumów długogrających, cały szereg EP-ek i singli.

Premiera: 29 stycznia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA