REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

MyFrenchFilmFestival.com na VoD.pl. Zobacz bezpłatnie blisko 20 francuskich filmów

Już dziś, 16 stycznia, w VoD.pl rozpoczyna się kolejna edycja pierwszego festiwalu kina francuskiego online MyFrenchFilmFestival.com. Już po raz piąty wszyscy internauci będą mogli obejrzeć łącznie blisko 20 filmów pełnometrażowych i krótkometrażowych zupełnie za darmo.

16.01.2015
9:06
MyFrenchFilmFestival.com na VoD.pl. Zobacz bezpłatnie blisko 20 francuskich filmów
REKLAMA
REKLAMA

MyFrenchFilmFestival.com jest festiwalem kina francuskiego, który odbywa się w Sieci. Od 16 stycznia do 16 lutego widzowie będą mogli zobaczyć takie filmy jak „Eastern Boys“, dramat nagrodzony na festiwalu w Wenecji, „Oddychaj“, który nominowany był do nagrody Queer Palm podczas festiwalu w Cannes w ubiegłym roku, a także „W pełnym słońcu“, obraz René Clémenta. Większość filmów, które będą dostępne w ramach festiwalu, dotychczas nie były pokazywane poza granicami Francji.

MyFrenchFilmFestival
REKLAMA

Festiwal jest dostępny w 13 językach. Przewodniczącym jury festiwalu jest reżyser i scenarzysta Michel Gondry, autor filmu "Zakochany bez pamięci". Ponadto wszystkie filmy biorące udział w MyFrenchFilmFestival.com będą oceniane przez internautów. Tytuł, który zdobędzie najwięcej głosów, zostanie wyróżniony Nagrodą Publiczności Lacoste.

Impreza jest inicjatywą uniFrance Films, istniejącej od 1949 roku organizacji zrzeszającej ponad 900 profesjonalistów z francuskiej branży filmowej. W tym roku po raz pierwszy partnerem MyFrenchFilmFestival.com jest serwis VoD.pl.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA