REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Na nowe "Gwiezdne wojny" jednak poczekamy dłużej

Jeśli myśleliście, że kolejne części sagi "Gwiezdne wojny" będą w kinach ukazywały się jak w zegarku, to możecie porzucić tę nadzieję. Walt Disney Studios ogłosiło, że VIII część serii nie będzie miała swojej premiery 26 maja 2017 roku, a dopiero prawie pół roku później, dokładnie 15 grudnia.

21.01.2016
9:35
Na nowe "Gwiezdne wojny" jednak poczekamy dłużej
REKLAMA
REKLAMA

Od momentu premiery "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" do ukazania się w kinach VIII części cyklu miną więc dwa lata. Cóż, nie ma co narzekać, to i tak krótki okres. Przypomnijmy, że pomiędzy "Powrotem Jedi", a "Przebudzeniem mocy" upłynęły aż 32 lata. Co prawda w międzyczasie pojawiła się nowa trylogia, ale żeby poznać ciąg dalszy historii niektórzy z nas czekali kilkadziesiąt lat.

REKLAMA
star wars kylo ren przebudzenie mocy 4 class="wp-image-57613"
Kylo Ren - postać, pojawiająca się w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"

Plany Walt Disney Studios zapowiadają nam rozrywkę na parę ładnych lat, prawdopodobnie w cyklicznych odstępach. W przyszłości doczekamy się premier dwóch sequeli z nowej trylogii (części VIII i IX) oraz trzech spin-offów. Te będą dotyczyły grupy rebeliantów, która chce wykraść plany Gwiazdy Śmierci, Hana Solo i Bobba Fetta. Patrząc na to, jakim sukcesem okazała się być premiera "Przebudzenia mocy", możemy być pewni, że te zapowiedzi to dopiero preludium. W końcu nie zabija się kury przynoszącej złote jajka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA